Dívky školního věku otestovaly menstruační kalhotky pro celý den v pohodě a suchu při menstruaci

Dívky školního věku otestovaly menstruační kalhotky pro celý den v pohodě a suchu při menstruaci

Počet hodnocení: 11

Proběhlo: 2022-09-30 – 2022-12-30

Hodnocení
★★★★★
9x ★★★★★
1x ★★★★
0x ★★★
0x ★★
1x ★

 

Pokud máte doma dceru, pak vás dříve nebo později čeká debata kolem menstruace. Perioda není nic, za co by se dívka měla stydět, ale je dobré ji na toto cyklické období včas připravit. Naše testování je určeno dívkám, kterým menstruační cyklus v nedávné době začal. 

První menstruace 

První menstruace přichází stále častěji, někdy již kolem 11 let. Mladou dívku může tento okamžik zaskočit, a proto je dobré, ji na příchod periody včas připravit. Není se přece za co stydět, naopak. 

Rituál menarche, tedy rituál k první menstruaci, je oslava ženství jako takového, dívka se stává ženou ve chvíli, kdy dostane svou první periodu a rituál ji dává příležitost si to uvědomit, uložit si tento okamžik do paměti a připravit se na novou životní fázi. 

Otestujte s námi menstruační kalhotky Saforelle

Hledáme 10 dívek, kterým nedávno začala perioda (menarche) a které by rády vyzkoušely menstruační kalhotky Saforelle z biobavlny. Skvěle padnou i dívčí postavě (bokový střih) a vydrží až 12 hodin sání, proto jsou skvělou alternativou k vložkám, které je potřeba během školního dne měnit. Kalhotky může dívka bez obav používat i na tělocvik či sport. Díky ultrasavé vložce opravdu neprotečou a výborně sedí.

 1. Výběr testerek (registrace): do 30. 9. 2022
 2. Odeslání balíčků: do 10.10. 2022 (budeme potřebovat znát vhodnou velikost, budeme vás kontaktovat!)
 3. Testování produktu: do 30.12. 2022 (ideálně tedy přes dvě periody)

Menstruační kalhotky

Menstruační kalhotky Saforelle představují novou generaci hygienických pomůcek. Poskytují pocit bezpečí, pohodlí a spolehlivosti. Jsou dermatologicky testované a mají takové přednosti, aby se staly volbou žen a dívek po celou dobu menstruace.

Nejčastěji zmiňovaná pozitiva:

 • funkčnost – opravdu neprotečou
 • příjemný materiál (biobavlna)
 • skvěle sedí, vložka je přesně tam, kde má být 
 • skvělě padnou štíhlejší / holčičí postavě (bokovky)
 • super na sport
 • skvělé na noc a na doma
 • neopírají se (ani po několika vypráních)
 • ekologické řešení
 • ocení je mladé dívky – do školy
 • v létě vypadají jako plavky


Saforelle jednička intimní kosmetiky a hygienických pomůcek ve Franci www.saforelle.cz produkty včetně kalhotek zakoupíte za skvělou cenu na Remeda e-shopu.

Otázky k recenzi:

Prosím napište jméno a věk dívky, pokud přidáte její fotku, bude to velké plus

1) Byla vaše dcera spokojená? Oznámkujte jako ve škole 1-5
2) Nosila kalhotky do školy? Jak často a byla spokojená?
3) Nosila dívka kalhotky na tělocvik / sport a byla spokojená? 
4) Bála se dcera, že kalhotky protečou? 
5) Seděl ji střih kalhotek a velikost?
6) Bude dívka kalhotky nadále používat? Popř. s jakou menstruační pomůckou je bude kombinovat/střídat?
7) Naučila se dcera o kalhotky starat, nebo je perete za ní?
 

Sponzorované spotřebitelské recenze:

 

 

 

Aneta ★☆☆☆☆

1) Dcera jelikož je velmi aktivní tak s kalhotkami nebyla moc spokojená, ohodnotila by je známkou 3 nebo 4. 2) Ano nosila, ale moc s nimi nebyla spokojená, byla i nějaká nehoda. 3) vzala si je na několik tréninku, ale moc dobře neseděli,kvůli ,, slabé,,gumě v pase. 4) ano a i tak se 2x stalo 5) velikost seděla i střih ale více by ocenila širší gumu v pase a o trochu vyšší pas. 6) Bude je min asi jako rezervní ale díky vaší značce objevila značku od Dm a ty ji maximálně vyhovují. 7) staráme se o ně společně. Ona si prádlo predpere, dá do pračky a já ohlídal aby se nedostali do sušičky.

   Adriana ★★★★★

   Menstruační kalhotky splňuji me požadavky.

     Alena ★★★★★

     Dcera 12let, je s kalhotkami velmi spokojená. Stihla je vyzkoušet ve škole i na tělocviku. Ani jednou neprotekla. Bála se je vyzkoušet jen na noc, ale v průběhu dne jí vyhovují. Střih kalhotek i velikost jí sedl. Kalhotky bude využívat i nadále. Stará se o ně téměř sama. Posílám tedy poděkování i od ní :-)

       Anna Marion ★★★★★

       1-moje dcera byla s kalhotami spokojená, oznámkovala by jedničkou 2-Anička nosila kalhotky i do školy tak často, jak to jen šlo. Ze začátku měla jen jedny, takže je použila vždy po vyprání. 3-V kalhotkách i cvičila a vše bylo v pořádku, na rozdíl od produktů konkurenčních značek, které zkoušela později, neprotekla. 4- neměla obavy z protečení, ale upřímně já je měla. Nejdříve jsem si nedovedla představit, že by kalhotky mohly býti dostatečná ochrana pro celý den. 5-Velké plus je střih kalhotek, který dceři padl. Nemá ženské křivky a proto ji jsou i nejmenší velikosti jiných značek velké. 6-dcera určitě bude využívat kalhotky i nadále. Hned po otestování jsme pořídily další kousky. 7-A bonus je, že se o kalhotky stará sama, já je jen hodím do pračky s dalším prádlem. Menstruační kalhotky Saforelle hodnotíme velmi pozitivně. Překvapilo mě, jak krásně sedí. Mám totiž spíše dětskou postavu a jiné kalhotky jsou dělány na vyloženě ženské křivky a dokonce kalhotky Saforelle vydržely celý den. Potřebuji, aby přežily 12 hodin ve škole, což splnily. Byla jsem spokojená a bude je i nadále využívat. Anna Marion, 16 let

         Lýdia ★★★★★

         Dcera byla s kalhotkami moc spokojená. I přes mé obavy si je bez vyzkoušení na doma , vzala hned na tu nejsilneší do školy a bez nehody zvladly celý den ve škole. Nosila je i na tělocvik a sport a moc spokojená.Nebála se vůbec,že protečou, dokonce jsem ji poprvé musela připomenout já, aby si je po škole sundala,že neví jestli ještě vydrží. Střih kalhotek a velikost jí seděl. Chce je používat i nadále, musely jsme dokoupit víc kusů. Pere si je sama, po vysušení jí je operu všechny v pračce.

           Hana ★★★★★

           Dobrý den, Dcerka je z menstruačních kalhotek jedním slovem nadšená! Zaslaná velikost jí skvěle sedí - takže odpovídá dle tabulky. První dojem měla dcera takový, že jí kalhotky v místě zesílení v klínu odstávají vzadu, že nemá pocit, že by jí přiléhaly v celé oblasti zesíleného klínu. Po nějaké době si však na to zvykla, nicméně nechce z tohoto důvodu v době menstruace nosit "těsné" oblečení (nenosí legíny, ale volí jeansy nebo sukně), protože má pocit, že je na zadečku trošku vidět odstávající část kalhotek. Jsme s výrobkem opravdu spokojené a můžeme jen doporučit! Níže zasílám odpovědi na jednotlivé otázky: 1) Byla vaše dcera spokojená? Oznámkujte jako ve škole 1-5 - Dáváme známku 1 2) Nosila kalhotky do školy? Jak často a byla spokojená? V prvním cyklu se bála kalhotky do školy vzít, ale v dalším měsíci již běžně kalhotky do školy nosila. Nosila je obden (pro nutnost vyprání a usušení) 3) Nosila dívka kalhotky na tělocvik / sport a byla spokojená? Dcera intenzivně sportuje - hraje závodně basketbal a kalhotky nosila i na tréninky - byla moc spokojená. 4) Bála se dcera, že kalhotky protečou? Ano, hlavně v prvním cyklu zkoušení se bála opravdu hodně - dodnes v prvních 2 dnech nejsilnější menstruace kalhotky nechce nosit - nenutila jsem jí.... 5) Seděl ji střih kalhotek a velikost? První dojem měla dcera takový, že jí kalhotky v místě zesílení v klínu odstávají vzadu, že nemá pocit, že by jí přiléhaly v celé oblasti zesíleného klínu. Po nějaké době si však na to zvykla, nicméně nechce z tohoto důvodu v době menstruace nosit "těsné" oblečení (nenosí legíny, ale volí jeansy nebo sukně), protože má pocit, že je na zadečku trošku vidět odstávající část kalhotek. 6) Bude dívka kalhotky nadále používat? Popř. s jakou menstruační pomůckou je bude kombinovat/střídat? Kalhotky jsme již přikoupili, takže máme 6 ks - zatím dcera odmítá nosit kalhotky v prvních 2 dnech menstruace - třeba se to časem změní a vyzkouší i při silnější menstruaci, až bude mít v kalhotky větší důvěru. V prvních 2 dnech menstruace používá jen vložky. 7) Naučila se dcera o kalhotky starat, nebo je perete za ní? Kalhotky jí peru já ;-)

             Eliška ★★★★★

             Dcera byla s vašimi kalhotky spokojenější než z konkurenční značkou. Oznámkovala by je známkou jako ve škole 1,5. Využila je převážně na focení a na doma. Ve škole jí nevyhovovali na okraji protekli a pak se bála a nechtěla je tam nosit. Jinak může jen doporučit na to že je hubená doopravdy sedli. Naučila se o ně starat je to jednoduché. Střídá to s obyčejnou vložkou a přemýšlí nad koupi kalíšku.

               Ivona ★★★★★

               Sabina, 15 let 1)Byla vaše dcera spokojená? Oznámkujte jako ve škole 1-5 Ano, byla spokojená, známka 1. 2) Nosila kalhotky do školy? Jak často a byla spokojená? Ano, nosila. Jelikož jsme neměly kalhotky na výměnu, nosila první a poslední den menstruace. 3) Nosila dívka kalhotky na tělocvik / sport a byla spokojená? Na tělocvik nenosila. 4) Bála se dcera, že kalhotky protečou? Pouze poprvé, než vyzkoušela, že se na ně může spolehnout. 5) Seděl ji střih kalhotek a velikost? Velikost seděla. Střih moc ne, dcera upřednostňuje vyšší pas. 6) Bude dívka kalhotky nadále používat? Popř. s jakou menstruační pomůckou je bude kombinovat/střídat? Bude používat i nadále, jen koupíme kalhotky s vysokým pasem. 7) Naučila se dcera o kalhotky starat, nebo je perete za ní? Peru je za ní. Dcera nesnáší pohled na krev.

                 Lucie ★★★★☆

                 Dobrý den, kalhotky jsme bohužel dostaly o číslo větší, dceři je 15, let a je velmi štíhlá. kalhotky jí jednou protekly, doma na sedačce. během menstruace je použila dvakrát. na sport , je nevyužila měla obavy, že by se to mohlo stát znovu, ale jinak byla spokojená.. Dávám jen pět hvězdiček, z důvodu špatné velikosti.

                   Zuzana ★★★★★

                   Martina 11 let První perioda jí začala teprve nedávno v září 2022. 1) Dcera s kalhotami byla spokojená hodnocení za 1. 2)Ano kalhotky nosí hlavně do školy odpadl tím stres s výměnou vložek na školním wc. 3) Ráda je nosí i při hodinách TV a je velice spokojená, zatím nebyl žádný problém. Kalhotky skvělé drží a zatím nebyl žádný problém s protečením???? 4)Určitě při prvním použití měla obavy, ale ukázalo se, že byly zbytečné. 5)Velikost, střih sedí dobře. 6) Určitě bude dcera kalhotky nadále využívat. Už má koupené další od jiné značky. Kombinuje s damskými vložkami, které nosí převážně, když je doma. 7) Praní kalhotek zatím obstarávám já, ale dcera je šikovná, tak to určitě brzy bude zvládat úplně sama.

                     Zuzana ★★★★★

                     Vaše kalhotky mé dceři Simonce 15 let vyhovovaly. Nosila je převážně doma, protože se bála je nosit do školy kvůli přetečení. V domácím prostředí i se silnějším krvácením byla velmi mile překvapena, že kalhotky vůbec neprotékaly. Střih kalhotek je perfektní a určitě je bude používat i nadále. Určitě si pořídí další na střídačku. Kalhotky si vždy vypere sama bez problémů.