Maminky s dětmi otestovaly sirup IMMUNOTROFINA d plný vitamínů, minerálů a originálního betaglukanu

Maminky s dětmi otestovaly sirup IMMUNOTROFINA d plný vitamínů, minerálů a originálního betaglukanu

Počet hodnocení: 17

Proběhlo: 2022-11-30 – 2023-02-12

Hodnocení
★★★★☆
11x ★★★★★
3x ★★★★
1x ★★★
1x ★★
1x ★

 Imunita je taková prezidentská ochranka každého z nás. Má za úkol vyhledávat cizorodé látky a nedovolit jim, aby nám škodily. Obecně je důležitá vyvážená strava, přiměřený pohyb na čerstvém vzduchu, dostatek spánku a samozřejmě minimalizace stresů. K posílení imunity nám dopomůže nejen zdravý životní styl, ale také vhodné doplňky stravy.

Maminky s dětmi otestovaly sirup IMMUNOTROFINA d 

V rámci ledna-února 2023 proběhlo na sirup IMMUNOTROFINA d testování, kterého se účastnilo 25 testerek (maminek). Samozřejmě, že cílem byly právě děti, u kterých se tento sirup testoval.

Výsledky testování dopadly na výbornou! Odpovědi jsme dostaly od 17 maminek, 65 % z nich dalo tomuto sirupu nejvyšší možné hodnocení – 5 hvězd.

IMMUNOTROFINA®d 180ml, je tekutý doplněk stravy, který obsahuje originální betaglukan Wellmune ® a je zdrojem vitamínů B5, B6, B12 včetně vitamínu D, jódu a argininu s karamelovou příchutí.

IMMUNOTROFINA d je vhodná pro děti bez omezení věku, zvláště při nástupu dětí do školek a škol – období zvýšené psychické a fyzické zátěže, v období zvýšeného výskytu infekcí nebo při nedostatku vitaminů a minerálů, které jsou v doplňku stravy obsažené.

Registrace: do 30. listopadu 2022
Odeslání balíčků: do konce listopadu (opožděno do 15/12)
Testování produktu (dvě balení 180ml): do 12. února 2023

6 tipů, jak podpořit v zimě imunitu


1. Pestrá strava
2. Dostatek tekutin
3. Dostatek spánku
4. Eliminace stresu
5. Pohyb

6. Doplňky stravy

V období zvýšeného výskytu infekčních a respiračních onemocnění můžete přidat k pestré stravě i její doplňky. Podávání těchto přípravků je dobré plánovat dlouhodobě a následně je užívat v průběhu celého podzimu a zimy.

Immunotrofina d – sirup pro děti bez omezení věku

Doplněk stravy s originálním betaglukanem Wellmune WGP® ve formě sirupu obsahující 7 složek včetně vitaminů B6, B12 a vitaminu D, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitaminy B5, B6, B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Betaglukan Wellmune WGP® je výtažek z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae). Tento typ betaglukanu byl vybrán, protože evropské populaci je nejblíže. V Evropě se kvasnice používají při výrobě chleba a piva již stovky let.

Otázky pro recenzi

Dotazník vyplní vybraní testeři při psaní své recenze. Prosím připište jméno a věk dítěte, které sirup po dobu testování užívalo.

 1. Jak hodnotíte sirup s ohledem na chuť?
  • Sirup dítěti vysloveně chutnal
  • Sirup dítě snědlo bez problémů
  • Sirup dítěti vůbec nechutnal
 2. Chodí Vaše dítě do školky nebo jeslí atp.?
 3. Bývá Vaše dítě častěji nemocné? 
 4. Jak často, pokud ano?
 5. Znáte účinky betaglukanů?
 6. Byl/a jste zvyklá je v době zvýšené nemocnosti užívat?
 7. Pokud ano, popište, jak se to projevilo?
 8. Jak se vaše dítě cítilo v průběhu užívání Immunotrofiny d, jak pravidelně chodilo do školky? 
 9. Věděla jste, že tento přípravek existuje ve formě tablet od 3 let a sirupu pro děti bez omezení věku? 
 10. Doporučila byste IMMUNOTROFINU d své kamarádce?
 11. Byla jste s IMMUNOTROFINOU d spokojená tak, že si koupíte další balení?

Sponzorované spotřebitelské recenze:

Anna ★★☆☆☆

Sirup imonutrofina jsme měli dostat v listopadu. Už jsme mysleli, že nepřijde. Přišel před Vánoci... Syn, 3 roky sirup dostal poprvé, když zrovna prodělával zánět středního ucha. Dobu nemoci podle mě doplněk stravy nezkrátil. Chuť hodnotím kladně. Sirup je sladký, ale není přeslazeny. Syn ho sní bezproblemů. Syn od září, co nastoupil do školky byl týden ve školce, týden doma. Od nového roku byl ve školce necelé 2 týdny v lednu. Jinak je doma se zánětem dutin, středního ucha. Které se mu táhlo 4 týdny. Betaglukany znám, dokonce nám byly doporučeny od pediatra před nástupem do školky. Doporučován nám byl imunoglukan. Ano při nemoci jsme užívali zvýšenou dávku, nebo imonuglukan acut - ten nám opravdu pomohl dobu nemoci zkrátit. Většinou na 7 dnů Momentálně při užívání přípravku imonutrofina při nemoci - účinky nemoci nezkrátili, ani neoddálili nástup nemoci. Syn byl nemocný 4 týdny ulevilo se mu až po dobrání antibiotik. Forma tablet je super, pro starší děti, co už umí spolknout tablety a mají problémy se sirupy. S Imunotrofinou zatím spokojená nejsem. Myslím, že by testovací období mělo být delší.. Tím že syn málo váží, teprve teď dobíráme první lahvičku. Sirup doporučím až po dobrání 2 lahvičky. Kdy se jeho účinek může už projevit lépe.. Jinak, zatím doporučit nemohu, ani nevím zda ještě další koupím. Any & Vojta

   Bojana ★★★★★

   Sirup Immunotrofina testoval náš 4letý syn Andrej. Sirup mu vysloveně chutnal. Syn chodí  do školky, loni byl v zimě nemocný každý měsíc. Betaglukany bereme poprvé teď a v průběhu užívání IMMUNOTROFINA d syn se cítil bez problémů, do školky chodil po celou dobu užívání . Nevěděla jsem, že existuje přípravek i ve formě tablet, my zatím rádi zůstaneme u podávání formou sirupu. Sirup můžu po této zkušenosti doporučit a pravděpodobně ho budu kupovat i nadále. Děkuji vám za možnost testování.

     Denisa ★★★★★

     Sirup dceři moc chutnal, je slaďoučký. Dcera chodí do školky a byla hodně často nemocná( byla za měsíc třeba jen týden ve školce) a musím říct, že od té doby co sirup začala užívat byla pouze jednou lehce nachlazená. Takže za mě je sirup super účinný a určitě doporučuji vyzkoušet. Nevěděla jsem že existuje i v tabletách. My určitě koupíme další a budeme užívat dál????

       Kristina Essende ★★★★☆

       1. Sirup dítěti chutnal 2. Chodí do školky 3-4.Poslední půl rok se výrazně zlepšil, jinak u nás bývaly velmi časté rýmy a kašel , skoro každý měsíc 5. Ano,přečetla jsem si je v souvislosti s testováním immunotrofiny. 6.Betaglukany bereme poprvé teď a bereme je pravidelně podle doporučeného dávkování. 7. Nyní jsme 3 měsíce bez rýmy nebo kašle , či nějaké nemoci . 8.Po celou dobu chodil do školky 9. O tabletách jsem nevěděla 10. Ano ,již jsem o něm s kamarádkami mluvila ,když jsme řešili doplňky stravy . 11. Pokud pro mě bude cenově dostupná, tak bych si ji zakoupila . Testoval ho syn v době testování mu bylo 6 let Velmi se mi líbilo složení vitamínů. Ocenila bych místo lžičky , pístový dávkovač , aby byla snadnější aplikace .

         Kateřina ★★★★☆

         Sirup dceři, která chodí prvním rokem do školky, moc chutnal, ani nebylo potřeba zapíjet. Dávala jsem jí betaglukany už dříve od jiné značky. Bývá bohužel celkem často nemocná, teď přes podzim a zimu o to víc, většinou je týden ve školce a pak týden až dva má rýmu/je nemocná a nějak výrazně se to nezměnilo ani při užívání Immunotrofiny. I přes to bych Immunotrofinu doporučila dál, rozhodně to může být jen k užitku, myslím si totiž, že teď toho všude lítá tolik a první rok ve školce je náročný, že si tím dcera prostě musí jen projít.

           Kateřina ★★★★☆

           Hledala jsem vhodný doplnek stravy, ktery by posílil nasi imunitu behem zimních mesicu a doby častých nachlazení. Immunotrofina chutnala i 2,5 lete dceři, vzhledem k formě sirupu se dobre užívala a diky ni jsme se s kazdou rymickou velmi rychle vypořádali.

             Adéla ★★★★★

             Sirup Immunotrofina testoval náš 4letý syn Matěj. Sirup vypil bez problémů, vyhovovala mu vanilková příchuť. Syn chodí druhým rokem do mateřské školy. Bohužel se u něj opakovaně vyskytovaly záněty průdušek, loni byl v zimě nemocný opravdu každý měsíc. Účinky bezaglukanů známe, loni jsme zkoušeli jinou značku, bohužel to nemocnost nesnížilo. Účinky Immunotrofiny nás však mile překvapily, po dobu užívání měl syn pouze 2x malou rýmu a mohl bez problému chodit do školky. Na eshopech jsem si všimla, že je Immunotrofina i v tabletách, nám však sirupy vyhovují více, syn má totiž problém s polykáním tablet. Immunotrofinu bych určitě doporučila kamarádkám jako prevenci před nemocemi a pro zlepšení imunity. Celkově jsme byli moc spokojeni, určitě zakoupíme další balení, ať se nám dál nemoci vyhýbají.

               Alina ★★★★★

               Elizabet 3 roky 1. Sirup výslovně chutnal 2. Chodí do školky 3. Ne 4. 5. Ano 6. Ano 7. Byla nemocná krátkou dobu 2-3 dny 8. Cítilo se dobře, pravidelně chodila do školky, kromě 3 denní nemocí ( rýma) 9. Ne 10. Zatím ne, potřebuju delší dobu 11. Ano

                 Vladislava Výško ★★★★★

                 Johana 2roky 1. Sirup s příchutí karamelu si dcera hned oo prvním podání zamilovala a pokaždé se těšila na další dávku. 2. Dcera navštěvuje skupinku, kroužky, plavání a chodíme do dětské kavárny kde se potkává s mnoha jinými dětmi. 3. Nikdy nebyla nějak vážně nemocná, ale klasická “pár-denní” rýma jednou za čas se nám nevyhnula. 4. Rýmu s vysokou teplotou měla naposledy začátkem prosince (před nasazením IMMUNOTROFINA) , před tím asi v polovině září. Rýmu měla dcera jednou za 1-2měsíce. 5. Betaglukany jsou přírodní látky zvyšující imunitu. 6. Nebyla jsem zvyklá betaglukany užívat, ale s testováním IMMUNOTROFINY se to změnilo. 7. 8. V průběhu užívání byla dcera zcela zdráva a to chodila i do bazénu a potkávala se s nespočtem dětí, které ne vždy byly úplně zdravé. Pravidelně jsme navštěvovali všechny aktivity, protože nám je nepřekazila žádná viróza. 9. Nevěděla jsem, že existuje přípravek i ve formě tablet, my zatím rádi zůstane u podávání formou sirupu. 10. IMMUNOTROFINU bych určitě doporučila. 11. S výrobkem jsem byla velice spokojená, jak s formou podání, kterou mi dcera od prvního dne v pohodě akceptovala, tak s tím jak fungoval.

                   Linda ★★★☆☆

                   Anežka 4 roky. Sirup bez problémů snědla. Do školky chodí od září a od té doby je často nemocná, hlavně nás trápí rýmy které má tak 2x do měsíce. O betaglukanech jsem slyšela, ale zkušenost jsem neměla. V průběhu užívání Immunotrofinu jsem bohužel nezaznamenala nějakou změnu k lepšímu co se týká nemocnosti dcery. Ale ještě nemá dobrané druhé balení. O možnosti volby tablety/sirup jsem nevěděla. Kamarádce bych ho klidně doporučila, protože každé dítě je jiné a u jejich dětí může fungovat lépe než u nás. To jestli koupím další balení ještě rozhodnutá nejsem. Ale jsem ráda, že jsem měla možnost přípravek Immunotrofinu vyzkoušet.

                     Maxmilian ★★★★★

                     1, Sirup dítě s konzumovalo bez problémů 2, dítě navštěvuje mateřskou školku 3, průměrně 4, obvykle jednou za měsíc, popřípadě dvakrát do měsíce rýma, jsem tam teplota 5, Neznám přesné účinky betaglukanů 6,ne (pouze vit. C) 7,——- 8, dítě začalo užívat sirup v průběhu prosince, v lednu navštěvovalo školku celý měsíc, bez rýmy. tohle se nám od září ještě nestalo. 9, ano v průběhu testování jsem se dívala na další produkty 10, Imunotrofinu bych rozhodně doporučila své kamarádce (taky se tak stalo) 11, S užíváním sirupu Imunotrofina jsem byla nadmíru spokojená, po skončení testování jsem zakoupila další dvě balení. Vždy po něm sáhnu v období, kdy jsou na děti kladený vyšší nároky na imunitu.

                       Lucie Macounova ★★★★★

                       Barbora 3 rok Jak hodnotíte sirup s ohledem na chuť? Chut prijemna, dceri chvutnal Sirup dítěti vysloveně chutnal Chodí Vaše dítě do školky nebo jeslí atp.? Chodi denne do skolky Bývá Vaše dítě častěji nemocné? Pred uzivanim sirupu byla velmi casto nemocna (kazdy mesic) Znáte účinky betaglukanů? Ne Byl/a jste zvyklá je v době zvýšené nemocnosti užívat? Ne Jak se vaše dítě cítilo v průběhu užívání Immunotrofiny d, jak pravidelně chodilo do školky? Kazdy den do skolky, nebyla behem uzivani nemocna Věděla jste, že tento přípravek existuje ve formě tablet od 3 let a sirupu pro děti bez omezení věku? Ne Doporučila byste IMMUNOTROFINU d své kamarádce? Ano Byla jste s IMMUNOTROFINOU d spokojená tak, že si koupíte další balení? Ano

                         Markéta ★★★★★

                         Sirup IMMUNOTROFINA užíval syn ve věku cca 2 let a 11 měsíců, který navštěvuje pravidelně školku (5x týdně). Trpí na opakované rýmy a následný kašel (přes zimní období téměř nonstop). Do školky dochází děti s rýmou a kašlem bez omezení (není nutné je nechávat doma), tudíž se s "bacily" potkává velmi často. Sirup si dával s chutí. A při jeho užívání měl pouze 1x rýmu. Betaglukany jsem zkoušela již v zimě 2021/22, ale efekt nebyl výrazný. Tentokrát se opravdu počet nachlazení snížil. Výrobek tedy určitě doporučuji a na příští zimu pořídím znovu.

                           Kateřina ★★★★★

                           Byla jsem velice spokojená s výsledkem užívání. Dokonce už teď vím,že příští zimu pojedeme opět s tímto doplňkem. Dítě sirup snedlo bez problémů. Raději bych více ale uvítala stříkačku než přiloženou lžičku. Syn chodí do školky a loňskou zimu byl téměř každých 14 dní nemocný a to jsme užívali betaglukany také. Letos je to 1x za měsíc a to opravdu jen třeba na 3 až 4 dny, žádné velké onemocnění se nekoná. Rozhodně jsme spokojeni a koupíme další balení a Imunotrofinu doporučuji dále.

                             Michaela ★★★★★

                             S přípravkem Immunotrofina d jsem byla velmi spokojená. Syn (necelé 3 roky) ho užíval velmi ochotně, chutnal mu, že by si dal klidně i více, než je doporučené dávkování. Syn chodí do školky a vyjma vánočích prázdnin chodil bez absence kvůli nemoci po celou dobu testování. I v době, kdy starší dcera byla doma nemocná s chřipkou, syn byl v pořádku a zdráv. Sirup můžu po této zkušenosti doporučit a pravděpodobně ho budu kupovat i nadále. Děkuji za možnost testování.

                               Helena ★☆☆☆☆

                               Jak hodnotíte sirup s ohledem na chuť? Sirup dítě snědlo bez problémů Chodí Vaše dítě do školky nebo jeslí atp.? Ano Bývá Vaše dítě častěji nemocné? Ano Jak často, pokud ano? Každý měsíc Byl/a jste zvyklá je v době zvýšené nemocnosti užívat? Ne Jak se vaše dítě cítilo v průběhu užívání? dítě bylo ještě více nemocne než dříve. Navíc po nemelo kopřivku, což mi došlo až po delším čase. Doporučila byste IMMUNOTROFINU d své kamarádce? Ne Byla jste s IMMUNOTROFINOU d spokojená tak, že si koupíte další balení? Ne

                                 Simona Štochlová ★★★★★

                                 Odpovědi na otázky: 1. Sirup dítěti vysloveně chutnal. 2. Naše dítě chodí do mateřské školy. 3. Poslední dobou bylo naše dítě velmi často nemocné, po začátku užívání sirupu se četnost i vážnost onemocnění začala postupně snižovat. 4. Poslední dobou byla dcera nemocná prakticky každý druhý týden (týden ve školce a týden doma s nemocí). 5. Účinky betaglukanů jsme znali jen okrajově, ale byli jsme obeznámeni s jejich kladným vlivem na imunitu dítěte. 6. V době zvýšené nemocnosti jsme si zvykli zkoušet užívání různých podpůrných sirupů s betaglukany (Glukánek, Immunoglukan). 7. Užívání vždy trochu pomohlo, ale při užívání IMMUNOTROFINY d jsme byli mile překvapeni, protože s tímto sirupem byl účinek na naše dítě mnohem lepší. 8. Naše dítě se při užívání IMMUNOTROFINA d cítilo bez problémů, do školky chodilo po celou dobu užívání (kromě prvních asi 3 dní, kdy ještě doznívala předchozí nemoc při začátku užívání). 9. Víme, že tento přípravek existuje jak ve formě sirupu pro děti bez omezení věku, tak v podobě tablet pro děti od 3 let. Zjistili jsme to při objednání dalšího sirupu IMMUNOTROFINA d, který se nám velmi osvědčil. 10. IMMUNOTROFINU d bych určitě doporučila všem známým s dětmi. 11. Se sirupem jsem byla velmi spokojená a už jsme i objednali další balení. Dcera se jmenuje Andrea a v době užívání jí byly 4 roky.