Maminky s dětmi otestovaly: Tablety IMMUNOTROFINA d s vitaminy a originálním betaglukanem

Maminky s dětmi otestovaly: Tablety IMMUNOTROFINA d s vitaminy a originálním betaglukanem

Počet hodnocení: 16

Proběhlo: 2021-10-10 – 2021-12-15

Hodnocení
★★★★☆
6x ★★★★★
5x ★★★★
2x ★★★
1x ★★
2x ★

Maminky testovaly Immunotrofina d tablety 

Od 15 října 2021 měly maminky a jejich děti, možnost po dobu dvou měsíců otestovat tento doplněk stravy.Výsledkem je krásné průměrné hodnocení 4 **** z 5 možných, a proto od nás tento produkt získává razítko spokojenosti. 

Všech 16 dodaných recenzí si můžete přečíst níže. Ne každému produkt vyhovoval, a ne každá maminka viděla reálné výsledky, je ale potřeba dodat, že při posilování imunity záleží více výše zmíněných faktorech, nejen na doplňku stravy. O tom jak a čím posílit dětskou imunitu se dočtete ZDE.

Testovací výzva

V období zvýšeného výskytu infekčních a respiračních onemocnění můžete přidat k pestré stravě i její doplňky. Podávání těchto přípravků je dobré plánovat dlouhodobě a následně je užívat v průběhu celého podzimu a zimy.

Nejčastěji si volíme různé vitaminy, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Přípravek Immunotrofina d, který budete mít možnost otestovat obsahuje pro podporu správné funkce imunitního systému vitamíny A, C, D a zinek. Tentokrát vám k otestování nabízíme variantu tablet rozpustných v ústech s jahodovou příchutí.Registrace probíhá od 30. 9. 2021 do 10. 10. 2021

Odeslání balíčků do 15. 10. 2021

Testování proběhne od 15. 10. 2021 do 15. 12. 2021

Immutotrofina d jako zdroj betaglukanu a vitaminů

V případě IMMUNOTROFINY d v tabletách může Vaše dítě i vy užívat originální betaglukan BETARIGHT®, vitaminy (A, B5, C, D3, E) a zinek v jednom doplňku stravy.

U betaglukanů je potřeba sledovat několik faktorů. Kromě zdroje, ze kterého je betaglukan vyráběn je zapotřebí kontrolovat jeho čistotu. Základním požadavkem je, aby čistota byla minimálně 70 %. Proto betaglukan BETARIGHT®, který je součástí Immunotrofiny d v tabletách otevřeně nabízí certifikát, který potvrzuje, že jeho čistota není nižší než 70 %.

IMMUNOTROFINA® je doplněk stravy obsahující originální betaglukan z kvasinek BETARIGHT® a je zdrojem vitaminu A, B5, C, D, E a zinku. 

*Produkt není určený těhotným ženám ani dětem do 3 let

1. IMUNITA

Vitamin A, C, D a zinek podporují správnou funkci imunitního systému.

Imunita je mechanismus těla, který jej chrání před škodlivými vliv., Imunitní systém je tedy nezbytný k udržení dobrého zdraví.

Struktura imunitního systému:

 • Přirozená imunita (též nespecifická, vrozená, neadaptivní)
 • Specifická imunita (též získaná, adaptivní)

2. ÚNAVA, VYČERPÁNÍ 

Vitamin B5 a vitamin C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Únava je snížení schopnosti vykonávat jakoukoliv činnost, které vyplývá z předchozího vynaloženého úsilí, ať už fyzického, nebo psychického. Vzniká v důsledku nahromadění odpadů metabolismu v krvi či ve svalech. 

 • Jarní únava – dlouhotrvající zima, pobyt v přetopených místnostech, málo sluníčka
 • Únava v těhotenství – měnící se hladina hormonů v těle, organismus se soustřeďuje na růst a výživu plodu
 • Únava v dospívání – podobná hormonální bouře provází pubertu

3. OXIDATIVNÍ STRES

Vitamin E, vitamin C a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

OXIDATIVNÍ STRES je nerovnováha mezi tvorbou volných radikálů, látkové výměny, a schopností organismu rychle odbourávat a detoxikovat reaktivní meziprodukty. Situace, kdy si organismus nemůže vlastními silami poradit s odstraněním radikálů a dalších škodlivin z nich vzniklých, se nazývá OXIDATIVNÍ STRES.

4. ENERGETICKÁ ROVNOVÁHA

Vitamin B5 a vitamin C přispívají k energetické rovnováze.

Energetický metabolismus zajišťuje uvolňování a spotřebu energie. Jaké jsou složky energetického výdeje? Energetický výdej se skládá ze 3 složek:

 1. Bazální metabolismus, který tvoří 60-70 % energetického výdeje
 2. Termický efekt potravy je energie potřebná ke strávení potravy a na výdeji se podílí 10-15 %
 3. Energetický výdej spojený s pohybovou aktivitou je nejvariabilnější složkou a pohybuje se mezi 20-50 % u sportovců
   

Budoucím testerkám​​​​

Na e-mail uvedený v registraci vám, v případě, že budete vybrána jako testerka, přijdou všechny potřebné informace a instrukce, jak dále postupovat. Výběr je čistě náhodný. Stejně tak obdržíte další upozornění před 15. prosincem, kdy bude čas na vložení vaší recenze. 

Po otestování IMMUNOTROFINA d odpovězte prosím na tyto otázky:

 1. Jak Vám vyhovuje chuť tablet?
 2. Znáte účinky betaglukanů a byl/a jste zvyklá je v době zvýšené nemocnosti užívat?
 3. Býváte vy nebo vaše dítě častěji nemocní?
 4. Pozoroval/a jste v průběhu a po využívání IMMUNOTROFINY d zlepšení? 
 5. Pokud ano, popište, jak se to projevilo.
 6. Využijete v běžném životě vliv vitaminů na snížení únavy a vyčerpání?
 7. Pozoroval/a jste zlepšení? Pokud ano, popište, jak se to projevilo.
 8. Věděl/a jste o vlivu oxidačního stresu např. na stárnutí? 
 9. Využijete vlivu vit. C, E a zinku na oxidační stres buněk a jak?
 10. Zajímá Vás v životě energetická rovnováha, na kterou má vliv vitamin B5 a C?
 11. Využijete tohoto vlivu vitaminů a jak?
 12. Která složka/benefit IMMUNOTROFINY d je pro Vás nejpřínosnější?
 13. Od kolika let Vaše dítě upřednostňovalo tablety před sirupem?
 14. Věděla jste, že tento přípravek existuje i ve variantě sirupu pro děti bez omezení věku? 
 15. Doporučila byste IMMUNOTROFINU d své kamarádce?
 16. Byla jste s IMMUNOTROFINOU d spokojená tak, že si koupíte další balení?

Jak posílit imunitu u dětí?

Sponzorované spotřebitelské recenze:

Adéla ★★★★☆

Jelikož u dcer ve škole "řádil" ....., těžko říct, jak by to bylo bez něj. Dcera měla občas kašel, ale nedostala teplotu, ani nelehla s horečkami, takže za nás vitamíny jsou dobré. Já obdobně.

 • Vitamíny jsou za nás prospěšné. Nemocnost byla minimální a dcera ve škole chyběla vždy den, dva a pak jí bylo zase dobře.
 • Jediné negativum byla chuť - pro dceru, vitamíny jí nechutnaly, ale to je maličkost.

Alena ★★★★☆

Produkt Immunotrofina jsem zaregistrovala již déle. Výhoda tohoto produktu je například, že kdo nepolkne tabletu, tak tento produkt je cucavý a děti to určitě ocení. Co se týče e-shopu, je velice přehledný a produkty mají dobře popsané. Ceny určitě přijatelné pro všechny, co chtějí investovat do svého zdraví. Účinnost nemůžu hodnotit, zřejmě je potřeba delší doba. Rýma, kašel u dítěte stále dokola.

 • Velikost balení vůči ceně. Chuťově dobré, příjemná jahodová chuť i pro děti, které odmítají veškeré zdravé doplňky. Stačí vycucat každý den pouze jednou tabletu.
 • Mně osobně během cucání a rozpouštění tablety zůstával na jazyku prášek, který mi trochu vadil.

Monika ★★★★★

Dobrý den, se mnou testovala má dcera Lucie, 12 let. Chuť tablet není špatná, ale pro děti by mohla být více ovocnější, po chvíli cucání dceři příchuť trochu vadila, ale vynahradí to účinky :-) Účinky betaglukanů jsem do této doby neznala a nebyla jsem zvyklá je používat. Já osobně nebývám moc často nemocná, ale děti trpěli na kašle a rýmu. Po užívání jsme měli pokoj, což bylo velmi příjemné. Pozorovala jsem zlepšení. Dcera skoro nekašlala, netrpěla suchými dráždivými kašli a neměli jsme ani jiné nemoci. Vliv vitamínů na snížení únavy a vyčerpání velice kvituji a potřebuji, jelikož mám dvě děti a práci, kdy jsem stále ¨ve střehu", takže je to pro mě dost důležité. Lehké zlepšení jsem pozorovala, nebyla jsem tak unavená a večer se mi lépe usínalo. O energetické rovnováze jsem nebyla moc informována, ale určitě si o tom něco ráda teď přečtu. Pro mě je nejpřínosnější z tohoto přípravku snížení únavy a vyčerpání a odolnost organismu proti nemocem a nachlazení. Má dcera začala brát tablety cca od 8 let, kdy jsem jí je ještě drtila, protože měla problém je spolknout, ale sirupu by potřebovala již velkou dávku (množství). O tom, že existuje tento přípravek i ve variantě sirupu a ještě k tomu bez omezené věku jsem nevěděla a určitě pořídím i pro mladšího syna. Immunotrofinu d bych určitě doporučila každému. S přípravkem jsem byla spokojena a určitě si zakoupíme další balení :-)

 • - snadné použití pouze jednou denně
 • - celkem chutné
 • - možnost i sirupu
 • - dobrá ochrana před nemocemi a nachlazením

  Jana ★★☆☆☆

  V Immunotrofinu jsem vkládala naději, že zlepší naší imunitu a zvládneme tento podzim bez respiračních onemocnění. Tablety nám byly dodány v pořádku. Mají celkem příjemnou chuť. Pro děti snadné užívání, rozpuštěním v ústech.

  • Příjemná chuť, snadné užívání pro děti. Dcera si sama na tablety vzpomněla, protože připomínají bonbony z hroznového cukru, které má moc ráda.
  • Efekt na nemocnost byl nulový. Od poloviny září doposud tedy do prosince, jsme byly obě dokola nemocné. Dcera měla 2xangínu a 3x virózu. Já angínu a 4x virózu. Takto často nemocné jsme v minulosti nikdy nebyly.

  Veronika ★★★★☆

  Produkt ,myslím, není špatný, při jeho braní jsem nebyla nijak nemocná, tak asi funguje. A imunitu posílí. Dětem tablety moc nechutnali, nejdříve ano, ale pak už byly tou chutí přejedené. Tak jej ani nedobraly. Chuť není špatná, ale dětem vadilo, když se tableta rozpustila v ústech, tak taková jako přášková chuť, ale někomu by určitě nevadilo. Určitě by raději uvítaly formu želé bonbonů, než cucacího přášku.

  • vše v pořádku, imunita byla posílena. Balíček dorazil dle domluvy na daný termín. Tablety se berou pouze jednou denně.
  • dětem tablety moc nechutnaly, ale dospělý s nimi jistě problém mít nebude.

  Dominika Smetano ★☆☆☆☆

  Špatná chuť

  • Nelíbilo se mi, tablety mě ani dceři nechutnají...................................................................................................................
  • Špatná chuť

  Šárka Němcová ★★★★★

  Byla jsem spokojena, jak chuti, tak rozpustenim. I nadale si budeme produkt kupovat vice v podzimnich a jarnim obdobich

  • Chuť a rozpustnost. Užívání jednoduché, dobrá chuť, vhodné pro dospělé i děti. Budeme kupovat i nadále v podzimnich a zimnich období.
  • Neni nic k zanedbani.

  Radka ★★★★★

  Tablety jsem testovala s dcerou školního věku, která již upřednostňuje tablety před sirupem. S betaglukany již máme zkušenosti, především kvůli dětem, které bývají ze školy a školky častěji nemocné. U konkurenčního výrobku jsme ale přílišné účinky nezaznamenali. U IMMUNOTROFINY nás ale překvapila příjemná chuť tablet a pozorovali jsme zlepšení při jejich užívání. Když se nemoc projevila, tak se znatelně lehčím průběhem. Řádně jsme dodržovali doporučené užívání, abychom využili účinku všech látek, které IMMUNOTROFINA nabízí. S produktem jsme byli spokojeni a doporučili bychom jej každému, kdo chce posílit svoji imunitu přírodní cestou..

  • Pro mladší děti možnost formy sirupu.
  • Užití pouze jedné tablety denně.
  • Obsah certifikovaného betaglukanu s vysokou čistotou.

   Jaroslava ★★★★★

   Testovala jsem s šestiletým Matyášem, kterému tablety moc chutnaly (mě také chuť vyhovuje, ale např. 8-mi letému synovi nechutnalo). Betaglukany jsme již zkoušely i od jiné firmy několikrát, protože býváme často nemocní. Během užívání jsme byli nemocní méně než obvykle. Myslím, že jsem během užívání pocítila i zmenšení únavy díky doplnění potřebných vitamínů. Ráda využiji vlivu přítomných vitamínů. Myslím si, že vhodným doplněním vitamínů můžeme pozitivně ovlivnit svou kondici a zdraví. Nejpřínosnější jsou pro nás asi obsažené Betaglukany. Moje děti dosud mají raději sirup než tablety, takže mě potěšila i varianta sirupu a příště ho vyzkoušíme. Produkt bych všem doporučila k vyzkoušení. Mám v plánu kupovat si výrobek dál.

   • Vyhovuje mi chuť a mladšímu synovi také moc chutnají. Líbí se mi celkové složení tablet. Líbí
   • se mi, že existuje i varianta sirupu.
   • Staršímu synovi chuť nevyhovuje.

   Kateřina Krutišo ★★★★★

   Toto testování jsem nadmíru uvítala,jelikož syn začal chodit do školky a co týden byl nemocný. Tabletky jsou chuťově výborné,snadno se cucají a mají krásnou vůni. Cena je adekvátní ke složení. Synovi se imunita hodně zlepšila a je méně často nemocný. Tento doplněk jsem hodně doporučovala svým kamarádkám s dětmi

   • složení
   • velikost tabletky
   • cena
   • dostupnost
   • kvalita
   • přídavek vitamínu D
   • velikost balení
   • akční balení v lékárnách
   • nic jsem nenašla

   Klára Rážová ★★★★☆

   Děkuji za zaslání produktu . Bohužel jsem teď nemohla užívat.. Jak se vrátíme dom . Vás produkt vyzkoušíme.. Moc děkuji

   • Děkuji za rychlé dodání.
   • Vyzkoušíme hned jak dorazíme domů..
   • Zatím jsme neměli možnost vyzkoušet
   • Děkuji
   • Zatím bez reakce

   Ivana ★★★★☆

   Výrobek jsem začala testovat se sedmiletou dcerou Aničkou. Obě jsme byly zvyklé na jiné tablety posilující imunitu. Formu cucacich tablet je zvyklá užívat zhruba od tři let. Bylo to pro ni atraktivnější než sirup. Připadala si VELKÁ :-) Za celou dobu užívání tablet jsme měli jen jednodenní střevní vyrozu, ze které jsme se ale opravdu velmi rychle dostaly, což prisuzuji užívání Immunotrofiny. Co jsem pocítila jako velmi velkou změnu, je snížení pocitu únavy a vyčerpání. Posledních několik týdnů vůbec nemám potřebu pit kávu. Dřív jsem si bez ni nedokázala odpoledne představit. Užívání mi vyhovuje i proto, ze nemusím kombinovat více doplňků stravy jako dosud. Mám teď vše v jednom.

   • Líbí se mi, že jsou všechny důležité prvky v jednom produktu. Zlepšení vitality, energie. Udržení zdraví v podzimních měsících.
   • Mám jedno jediné minus a to je chuť. První ochutnání bylo celkem nepříjemné překvapeni. Pocit, ze olizuji zeď. Pak tedy přišla sladká jakoby ovocná chuť. Ale další nepříjemná chvilka jakési pálení a štípání. Zvykla jsem si a po několika dnech už jsem to neřešila. Bohužel dveří první špatný dojem zůstal a těžko se přes tu štiplavou chuť nutila k užívání. Možná by to řešil sirup, kde jde chuť lépe vyladit?

   Martina ★☆☆☆☆

   Něco nám na testovaných vitamínech nesedlo. Oba synové i já jsme po nich měli nepříjemné sucho v ústech a mě bylo někdy i na zvracení. Je mi líto, ale po 5 dnech jsme to vzdali. E shop nemohu hodnotit nic jsem neobjednala.

   • Forma vitamínů, klasické platíčko které se pohodlně vejde do kabelky, batůžku... Vitamíny se nemusí zapíjet, jsou formou bonbónu.
   • Neseděla nám vůně ani chuť. Něco ve složení nám způsobilo sucho v ústech a pocity na zvracení.

   Radka ★★★☆☆

   Jsem ráda, že jsem mohla tabletky vyzkoušet, neboť jsem měla zkušenost pouze se sirupem, který mi doporučili v lékárně, nicméně musím konstatovat, že žádná výrazná změna či zlepšení našeho zdraví se nekonalo, a to i přes poctivé dobrání všech tabletek. Syn v současné době užívá antibiotika, takže ani z dlouhodobějšího hlediska ke zlepšení imunity nedošlo, já jsem neustále nachlazená již 3 měsíce. Jinak balíček s vitamíny přišel v pořádku a velmi rychle, krásně zabaleno, vše skvěle popsáno a vysvětleno. Eshop za mě 1.

   • chuť tablety; snadné užívání (pouze se rozpustí v ústech); velikost tablety; rychlé doručení a skvělý popis produktu
   • po dobrání a následném nepokračování v užívání výskyt aftů v ústech; po rozpuštění tablety "umělá" pachuť v ústech a "poškrábané" patro v ústech; na zlepšení imunity to u mě ani u syna nemělo žádný vliv

   Zuzana ★★★☆☆

   Produkt mi přijde fajn. Od té doby co jsme brali, tak bez nemoci.

   • Má to své účinky, což jde vidět na zlepšení imunity... Mně jako dospělé výrobek chutnal a nedělal mi potíže.
   • Není to moc přizpůsobeno dětem... Mladší čtyřletá dcera mi to hned vyplivla a starší šestiletý to tedy se mnou bral každý den, ale s obrovskou nechutí...
   • Mělo by se zapracovat na formě pro děti...

   Marie ★★★★★

   Testovala jsem výrobek s desetiletým synem Vojtou. Tablety nám chutnali. Betaglukany známe. Syn je používal jako malý při nástupu do školky. Byl v té době hodně nemocný a jejích používáním se jeho nemocnost snížila. pak jsme je nepoužívali. Ted jsme zkoušeli Vámi dodané a řekla bych ,že super. Syn je většinou v říjnu a listopadu nemocný. Tentokrát to bylo jen s rýmou, neodnesli to průdušky. A i rýma velice rychle odezněla. Co se týče mě ,byla jsem zcela bez nemoci .Do budoucna budeme betaglukany používat a immunotrofin jsem zakoupila do zásoby. Doporučila jsem ho známým a co vím tak jsou také spokojení.

   • Líbí se mi velikost tablet, nemáme rádi malé tabletky. Příchuť byla také fajn. Velikost balení je odpovídající, Možná by byla vhodná i další příchuť.
   • Vše bylo super ,byli jsme spokojení.