Otestovaly jste Gynocaps® ORAL pro léto dole bez starosti

Otestovaly jste Gynocaps® ORAL pro léto dole bez starosti

Počet hodnocení: 15

Proběhlo: 2022-06-13 – 2022-07-20

Hodnocení
★★★★☆
9x ★★★★★
2x ★★★★
4x ★★★
0x ★★
0x ★

Vaginální mikrobiota známá také jako vaginální mikroflóra je ekosystém tvořený miliony mokroorganismů, které jsou součástí poševního prostředí. Stejně jako otisky prstů je tato mikroflóra jedinečná a u každé ženy jiná.

Vaginální mikrobiota je první bariéra proti infekcím a první linie obrany pro naši intimní oblast. Naše intimní zdraví závisí na kvalitě této přirozené bariéry. 

Otestujte s námi doplněk stravy Gynocaps® ORAL

Otestujte s námi doplněk stravy Gynocaps® ORAL, který pomáhá udržovat vaginální mikroflóru v rovnováze. Hledáme 20 dospělých žen, které opakovaně trpí vaginálním diskomfortem a rády by po dobu 20 dní otestovaly tento produkt za upřímnou recenzi. 

Příčiny vaginálního diskomfortu

Mezí příznaky vaginálního diskomfortu se zahrnují podráždění vaginální sliznice, svědění, výtok a nepříjemný zápach. Pokud tyto příznaky máte, vaše vaginální mikroflóra není v rovnováze. Existuje několik různých příčin:

 • Nezdravý životní styl – kouření, antikoncepce, nechráněný pohlavní styk, snížená imunita, nošení syntetického spodního prádla, přehnaná intimní hygiena, koupání v bazénu nebo v moři apod.
 • Určité životní situace provázející hormonální disbalance – menstruace, těhotenství, poporodní stavy, menopauza.
 • Vaginální infekce – mykózy, vaginózy.
 • Užívání léků – antibiotika, antimykotika, kortikosteroidy.

Výsledkem je narušená rovnováha mikrobioty, kterou je třeba obnovit, aby opět mohla plnit svou ochrannou funkci.

Jak obnovit rovnováhu vaší vaginální mikroflóry?

Vzhledem k tomu, že mikrobiota každé ženy je jiná, je cílem spíše obnovit původní mikrobiotu než ji nahradit. Pro dosažení této rovnováhy Gynocaps® ORAL kombinuje účinky zinku a laktobacilů, které jsou přirozeně přítomny v pochvě.

Kmen Lactobacillus rhamnosus Lcr35® je jedním z nejlépe vědecky prozkoumaných kmenů. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému.

Přípravek Gynocaps® ORAL byl vyvinut tak, aby jeho perorální podání (ústy) zajistilo potřebnou, účinnou koncentraci kmenu Lactobacillus rhamnosus Lcr35® v pochvě. Tento kmen odolává kyselému pH při průchodu zažívacím ústrojím, což umožňuje harmonizaci nejen střevního, ale také poševního prostředí., ve kterém následně působí.

Jak se přípravek Gynocaps® ORAL užívá?

 1. V případě vaginálního diskomfortu (podráždění vaginální sliznice, svědění, výtok a nepříjemný zápach) užívejte 2 tobolky denně, ráno a večer 1 po dobu 10 dnů.
 2. Pro snížení rizika vzniku vaginálního diskomfortu užívejte 1 tobolku denně po dobu 20 dnů. V případě potřeby kúru opakujte.

Přípravek je vhodný jako doplněk přípravků určených k léčbě vaginálních zánětů a je vhodný pro všechny dospělé ženy.

Doplněk stravy Gynocaps® ORAL je možné užít kdykoliv během dne, nejlépe ráno před snídaní a zapít sklenicí vody. Vhodné i pro těhotné ženy.

Otázky k recenzi

Prosím napište jméno a věk dívky, přidejte fotografii.

 1. Jak často během roku trpíte vaginálním diskomfortem?
 2. Jak jste tyto problémy do teď řešila? 
 3. Jak se Vám líbí perorální podání při řešení vaginálních obtíží?
 4. Jak vnímáte 2 varianty dávkování?
 5. Jak jste spokojena s efektem?
 6. Jak vnímáte cenu 1 balení? (Doporučená cena je 229 Kč)

Sponzorované spotřebitelské recenze:

Alena ★★★★★

Mykózou trpím po celý rok díky gynocaps se mi mykóza skoro ztratila ,ale krátce po dohrání se zase objevila,myslím, že po delším úžívání by zcela zmizela.Určitě si Gynocaps koupím a budu užívat delší dobu.Nepocítila jsem žádné vedlejší účinky. Je cenově dostupný což je velké plus .Určitě doporučuji vyzkoušet ženám které mají problém jako já. DĚKUJI ZA MOŽNOST TESTOVÁNÍ

   Anna Schneeweiss ★★★★★

   Vaginálním diskomfortem trpím téměř každý měsíc, do teď jsem to řešila výplachy, ale gynocaps oral je lepší i diskrétnější, tobolky jsou skvělé řešení, nabízí možnost dávkování 2 tablety denně při akutních potížích, nebo 1 tabletu jako prevenci, já jsem zvolila dávkování 1 tabletu denně, a žádné potíže se tento měsíc nedostavily, takže můžu říct že produkt pro mě funguje.

     Anna Odvárková ★★★★☆

     Páč a jelikož beru antikoncepci ,tak mě to vyhovuje. Doporučuji

       Michaela Blumtri ★★★★★

       Jak často během roku trpíte vaginálním diskomfortem? Poslední dva roky každý měsíc Jak jste tyto problémy do teď řešila? Přípravky v čípcích nebo krémech, intimní hygienou, změnou prádla, mýdla, toaletního papíru. Jak se Vám líbí perorální podání při řešení vaginálních obtíží? Je to úžasné, že není třeba neustále něco zavádět. Jak vnímáte 2 varianty dávkování? Vždy užívám dvojitou dávku, další balení užívám jednoduchou. Jak jste spokojena s efektem? Určitě úleva, ale zatím ne řešení. Je to určitě lepší, ale pořád to trva. Jak vnímáte cenu 1 balení? (Doporučená cena je 229 Kč) Určitě přijatelná.

         Lucie Prajzová ★★★☆☆

         Vaginálním problémem trpivam často. Během roku klidně aj 4-5*. Do teď jsem řešila léky od lékaře. Tento způsob se mi líbí víc než pořád něco zavádět. Varianty vnímám tak že je to praktické pro každou ženu. Efekt asi zatím není protože během té doby mi nastal další zánět. Cena tohoto balení je příznivá pro všechny.

           Dagmar ★★★★★

           Jak často během roku trpíte vaginálním diskomfortem? - Minimálně 4x ročně, nejčastěji během stresových období. Jak jste tyto problémy do teď řešila? - Nejčastěji přímo u gynekologa, který mi předepsal čípky k zavedení do pochvy. Volně prodejné přípravky tohoto typu mi moc nezabíraly. Jak se Vám líbí perorální podání při řešení vaginálních obtíží? - Perorální podání oceňuji, je to mnohem pohodlnější než zavádění tablet a to nejen při podání. Nemusím řešit případné zašpinění spodního prádla a podobně. Jak vnímáte 2 varianty dávkování? - 2 varianty dávkování se mi osobně velmi zamlouvají. Věřím, že tak může být účinek ještě více posílen. Jak jste spokojena s efektem? - Produkt jsem testovala během zkouškového období, které je pro mě stresem, což je v mém případě nejčastější spouštěč vaginálního diskomfortu. Ke konci testování jsem ještě absolvovala vcelku náročnou aktivní dovolenou a po celou dobu jsem nezaznamenala byť jen náznak počínajícího diskomfortu. Produkt tedy hodnotím velmi kladně. Jak vnímáte cenu 1 balení? (Doporučená cena je 229 Kč) - Cena mi připadá přiměřená.

             Daniela ★★★★☆

             1. Několikrát ročně, cca 5-8*. 2. Braní probiotik ústně nebo probiotické tablety, případně globule nebo masti. 3. Peroral.podání je v pohodě. 4. Dvě varianty jsou dobré v případě zvýšené potřeby. 5. Efekt jsem brala jako priznivy. 6. Cena se mi zdá na dnešní dobu celkem dobrá.

               Eva ★★★☆☆

               1. Maximálně 2 krát za rok. 2. Volně prodejné přípravky. Nebo přímo recept. 3. Perorální podání velice chválím. 4. Určitě přínosné. 5. Nejsem si jistá. Tobolky mají také celkem nepříjemný zápach. 6. Asi v pohodě.

                 Hana ★★★☆☆

                 Trpím na mykozy cca 5krát do roka, nyní jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství a mykoz jsem se za celou dobu od otěhotnění nezbavila. Doteď jsem řešila mykozy volně prodávanými osvědčenými zaváděcími tabletkami. Perorální podání mi vyhovuje více, dvě varianty dávkování jsou dobré, nicméně mi přípravek Gynocaps nepomohl. Doporučená cena balení je přijatelná.

                   Marie ★★★★★

                   Během roku trpím vaginálním diskomfortem většinou v letním období, kdy preferuji koupání ve volné přírodě. Tyto problémy jsem řešila návštěvou gynekologie, kde mi lékař předepsal čípky. Perorální podání při řešení vaginálních obtíží je velmi komfortní. Výhodou jsou 2 varianty dávkování, dle potřeby/obtíží. Byla jsem velmi spokojena s efektem. Cena za 1 balení je obvyklá i u podobných produktů od jiných výrobců.

                     Karolína Koflová ★★★★★

                     Doporučuju

                       Veronika Kukurov ★★★★★

                       Behem roku mam vag. diskomfort i 4krat, vetsinou jsem nasadila volneprodejne cipky, proto peroralni podání u gynocaps bylo naprosto super, užívala jsem je v dobe kdy jsem zadny diskomfort nemela proto jen 1 tabletu denne, dávkování se mi libi ale nevim zda by mi pri potížích pomohlo. Zadnym diskomfortem momentalne netrpim a to jsem casto byvala na koupališti ve vode s chlorem Takze nejaky účinek to urcite melo. Cena je dle meho super, neni nijak vysoka.

                         Michaela Blaškov ★★★★★

                         S výrobkem jsem byla velmi spokojená. Bylo pro mě příjemné že jsou tablety polykací a nemusí se zavádět. Otázky: 1. Přesně nevím. Potvrzené jsem nikdy od doktora neměla. Výtokem ale trpím už několik let. 2. Nedávno jsem se ale poprvé s tímto problémem léčila přes gynekologa. 3. Vynikající. Za mě velké plus. 4. Nemám s tím žádný problém, nevadilo mi. Každý si může vybrat, to je super. 5. S efektem jsem velmi spokojená. 6. Pro mne jako pro studentku co si při škole vydělává brigádou a živí se sama. Je to trochu dražší ale jinak když se na to podívám ze strany zaměstnaného člověka se stálým platem. Myslím že je to dobrá cena. Moc děkuji za možnost Váš produkt testovat.

                           Alena ★★★☆☆

                           Mám první balení dobrané a výsledky zatím nejsou. Budu pokračovat s dalším balením

                             Zuzana ★★★★★

                             Vaginálním diskomfortem trpím bohužel několikrát za rok. Doteď jsem řešila návštěvou lékaře nebo lekárny. Perorální podání je super, žádné tobolky, mastičky, líbí sedmi podání ústy. Varianty dávkování jdou super, každá žena si vybere, co ji vice vyhovuje. S produktem jsem zatim spokojena, zatím se moje obtíže zklidnily.V případě opakování produkt ráda zakoupím, částka 229,- je sice dost vysoká, ale podávání ústy je lepší, tak raději připlatím.