Rodiče otestovali Enhydrol banán k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení u dětí

Rodiče otestovali Enhydrol banán k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení u dětí

Počet hodnocení: 14

Proběhlo: 2022-07-25 – 2022-09-11

Hodnocení
★★★★★
12x ★★★★★
2x ★★★★
0x ★★★
0x ★★
0x ★

Nepodceňujte rehydrataci organismu při průjmovém onemocnění

Největším rizikem akutního průjmu je dehydratace (odvodnění) a minerální rozvrat (narušení rovnováhy mezi minerály), protože při průjmu rychle ztrácíme tekutiny a minerály důležité pro správné fungování organismu. Mezi příznaky dehydratace patří:

 • pocit žízně
 • zrychlený puls (i v klidu)
 • pokles krevního tlaku
 • ospalost, malátnost, závrať
 • suché, lepící se nebo popraskané rty
 • málo slin a pocit sucha v ústech
 • menší množství moči a její tmavší zabarvení
 • bolest hlavy
 • ztráta pružnosti pokožky
 • u miminek propadlá fontanela

Otestujte s námi ENHYDROL BANÁN

Enhydrol banán je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení pro dospělé a děti od ukončeného 1. týdne věku. Má složení odpovídající požadavkům ESPGHAN s přírodní banánovou chutí.

Odeslání balíčků v týdnu od 25.7.2022

Hledáme 20 rodičů, kteří by rádi dostali k otestování produkt Enhydrol banán – potravinu pro zvláštní lékařské účely určenou k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení pro dospělé a děti od ukončeného 1. týdne věku.

Podmínky pro zapojení do testování

 • rodič, který se často obává dehydratace svého dítěte z důvodu zvracení, průjmu nebo horečky
 • v průběhu zkoušení/testování výrobků může sdílet recenze a komentáře na FB stránce 
 • po ukončení testování vyplní formulář pro Enhydrol
 • pro otestování chuti vám bude zasláno i balení Enhydrol Forte (Enhydrol® Forte je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení pro dospělé a děti od ukončeného 4. měsíce věku.)


Průjmová onemocnění můžou být dosti nepříjemná a podle statistik postihnou dospělého jedince průměrně čtyřikrát do roka. Ročně vyhledá lékaře kvůli průjmu na 60 tisíc lidí, ale daleko častěji řešíme „běhavku“ sami. Dospělý člověk je z 60 procent tvořený vodou.

Kojenci a novorozenci mají podíl vody v těle ještě vyšší. Dostatečná náhrada ztracených tekutin je jedním z nejdůležitějších úkolů při řešení průjmu. Dospělý trpící průjmem by měl vypít alespoň 3–4 litry tekutin denně. Není pravdou, že když budete přijímat málo tekutin, průjem se „nebude mít z čeho tvořit“ a přejde vás.

Při průjmovém onemocnění dítěte je na prvním místě ohlídat dostatečné zavodnění organismu

Při průjmu totiž dochází ke značné ztrátě tekutin, která musí být vždy nahrazena. Pokud se to nedaří, je třeba vyhledat lékařskou pomoc. U malých kojenců může dehydratace vzniknout během pár hodin a dítě se tak může dostat do vážného stavu.

Enhydrol: Dávkování a způsob užití

Rozmíchejte obsah sáčku ve 200 ml pitné vody (pro kojence v převařené vychlazené kojenecké vodě). Množství tekutiny, ve které je obsah sáčku rozpuštěn, musí být dodrženo, aby bylo dosaženo optimálního množství solí, cukrů a tekutin v roztoku. Tento roztok podávejte vždy chlazený na 4 - 8 °C. Podávejte po lžičkách. Připravený roztok ihned spotřebujte.

Složení

Glukóza, chlorid sodný, chlorid draselný, citronan sodný, přírodní aroma banán.

Enhydrol® je potravina pro zvláštní výživu určená k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení. Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci, o způsobu použití se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Dotazník pro testery (odpovězte do recenze po otestování produktu)

 1. Znal/a jste rehydratační roztok Enhydrol banán před tímto testováním?
 2. Vyhovovala Vám balení 10 sáčků?
 3. Považujete příchuť banán vhodnou pro malé dítě?
 4. V jakém případě (průjem, horečka, zvracení) byste pravděpodobně zvolil/a použití Enhydrol banán?
 5. Po otestování chuti v podobě 1 lžičky připraveného roztoku byste dal/a přednost příchuti banán nebo pomeranč/zázvor?
 6. Doporučil/la byste tento produkt dalším rodičům malých dětí?
 7. Myslíte, že takovýto produkt je vhodný také pro dospělé?
 8. Chtěl/a byste se dozvědět více o produktech Enhydrol banán a Enhydrol Forte?


V případě, že by u Vás, vašeho dítěte nebo někoho ve společné domácnosti došlo k potížím s horečkou, zvracením nebo průjmem, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu k produktu Enhydrol i po ukončení testování na e-mail info@jejizdravi.cz 

Sponzorované spotřebitelské recenze:

 

Aneta ★★★★★

Rehydratační roztok jsem přes testováním neznala. Balení 10 sáčku mi vyhovuje. Příchuť banán je vhodná pro malé děti. Po otestování chuti já osobně dávám přednost pomeranč/zázvor a děti banán. Produkt bych doporučila všem rodičům a dětem, kteří potřebují hydrataci po průjmech a zvracení. Rozhodně budu kupovat dětem aby nedošlo po průjmech, horečkách a zvracení k dehydrataci. Skvělé jsou i praktické sáčky, které si můžu vzít na cesty.

   Martina ★★★★★

   Rehydratační roztok Enhydrol jsem před testováním vůbec neznala. Balení 10 sáčků mi naprosto vyhovuje a je dostatečné. Enhydrol banán testoval můj malý syn, který měl průjem. Enhydrol banán bych použila i pro príště pro případ průjmu. Dávám přednost příchuti banán. Určitě bych tento připravek doporučila i ostatním rodičům, protože není tak slaný jako ostatní výrobky. Zdá se mi tento výrobek také vhodný pro dospělé v případě průjmu nebo horečky. Pokud by to bylo možné, ráda bych se dozvěděla více o produktech Enhydrol Forte/ banán.Diky. MZ

     Darja ★★★★★

     Rehydratační roztok Enhydrol jsem do té to doby neznala, pouze klasický rehydratační roztok pro děti a musím říct, že v banánové příchuti je o tolik lepší! Ideální pro malé děti. Balení je neskutečně praktické, na dovolenou jsem hodila jen pár sáčků do lékárničky a doufala jsem, že je nebudu muset použít a průjmy, zvracení, či horečky se nám obloukem vyhnou! I já sama jako dospělá, bych dala asi přednost příchuti banán před klasikou, nebo příchutí pomeranč zázvor. Je totiž chuťově jemnější a není tak slaný. Takže je určitě vhodný pro celou rodinu včetně dospělých. Doporučuji tedy nejenom rodičům malých dětí!

       Eva ★★★★★

       Enhydrol jsem před testováním neznala . Viděla jsem ho a přečetla si o něm až když na mě “vyskočila” reklama na FB. Využila jsem ho po průjmu z dovolené , kdy jsem vyzkoušela obě příchutě. Ač jsem si myslela ,že budu pro zázvor ,vyhrál u mě banán :) . Balení v jednotlivých sáčcích mi přijde super,je to praktické. Dcera na štěstí roztok nepotřebovala . Dala jsem jí alespoň ochutnat malé množství a příchuť banán jí chutnala . Enhydrol doporučuji pro děti i dospělé a děkuji za možnost otestovat tento produkt. Krásný den ????

         Hana Belánová ★★★★★

         Zdravím ženy,maminky.Díky jejízdraví,cz jsem měla možnost celé léto testovat produkt Enhydrol banán a Enhydrol Forte pomeranč, zázvor.Je to přípravek k rehydrataci při průjmu, horečce a zvracení. Synovi, který byl teď pár dní nemocný, chutnala překvapivě více chuť pomeranč a zázvor než banán. Ten jsme vyzkoušeli již dříve než nám výrobek přišel na testování. Níže přidávám odpovědi na otázky. 1. Znal/a jste rehydratační roztok Enhydrol banán před tímto testování? Ano znala. 2. Vyhovovala Vám balení 10 sáčků? Ano, myslím že to je dostačující. 3. Považujete příchuť banán vhodnou pro malé dítě? Ano určitě.Dědi tuto příchuť znají a mají obecně moc rádi. 4. V jakém případě (průjem, horečka, zvracení) byste pravděpodobně zvolil/a použití Enhydrol banán ? průjem, horečka 5. Po otestování chuti v podobě 1 lžičky připraveného roztoku byste dal/a přednost příchuti banán nebo pomeranč/zázvor? Pomeranč zázvor 6. Doporučila byste tento produkt dalším rodičům malých dětí? Ano určitě 7. Myslíte, že takovýto produkt je vhodný také pro dospělé? Ano určitě nemůže uškodit. 8. Chtěl/a byste se dozvědět více o produktech Enhydrol banán a Enhydrol Forte? Ano určitě

           Iveta Bohatova ★★★★☆

           Rehydratační roztok Enhydrol banan jsem pred testovanim neznala. Balení 10 sáčků nám při průjmech plně vyhovoval, akorát příchuť banán nám moc nechutnala. Celkově naše děti banán nemusí. Vyzkoušeli jsme při průjmech, roztok jsem vychladla v lednici. Po vyzkoušení bych asi stejně volila při prujmech a zvracení banán než pomeranč/zázvor jelikož je taková jemnější a určitě doporučuji při průjmech u dětí i dospělých. I další informace by jsem přivítala.

             Karolína ★★★★★

             Enhydrol - povinná výbava na dovolenou. Každoročně jezdíme v létě na delší dovolenou do zahraničí, a jak to tak bývá, nemusí vám sednout nějaké jídlo, místní voda apod. A tak jsem byla ráda, že Enhydrol dorazil ještě před dovolenou a já ho, ač jsem ho neznala, mohla zabalit pro jistotu s sebou. A byla to výborná volba, banánový pomohl synovi (průjem a rehydratace), pomeranč/zázvor zase mě. Proto jej mohu poradit jak pro děti, tak i jejich rodicum. Deset sáčku bylo optimální balení jak pro mě, tak pro syna, a ještě se navíc Enhydrol trefil oběma do oblíbených příchutí, banánová příchuť pro děti je top, lépe ji akceptují jak malé děti a miminka, tak děti větší. Mě naopak chutná pomeranč na všechny způsoby. Děkuji za testování, byla jsem naprosto spokojená a mohli jsme si užívat dovolené a nelezet v posteli. Ráda se o Enhydrolu dozvím více!

               Kateřina ★★★★★

               Enhydrol jsem vzala na zkoušku na dovolenou do Itálie,kam moc rádi jezdíme. A ještě že jsem to udělala,celá rodina jsme za pár dní dostali průjmové onemocnění a hned jsem veděla po čem sáhnu,vyzkoušeli jsme obě příchutě,ale lépe nám chutnal banán,děti přípravek bez problémů vypily a to je u nich nkdy problém. A za pár hodin jsme měli po problému, Enhydrol zůstane v naší lékarničce stálicí pro všechny případy. Balení obsahuje malé sáčky, které se vejdou kamkoliv a jako skvělé je to že návod na přípravu je na každém sáčku

                 Martina ★★★★★

                 Enhydrol považuji za velmi povedený produkt, který by měla mít každá rodina po ruce v případě průjmového onemocnění. Znal/a jste rehydratační roztok Enhydrol banán před tímto testováním? Enhydrol banán jsem před testováním znala. Vyhovovala Vám balení 10 sáčků? Ano, balení mi vyhovovalo. Považujete příchuť banán vhodnou pro malé dítě? Příchuť banán je pro malé dítě vhodná, ale určitě bych zvolila i jinou variantu, pokud by byla dostupná. V jakém případě (průjem, horečka, zvracení) byste pravděpodobně zvolil/a použití Enhydrol banán? V případě průjmu a zvracení. Po otestování chuti v podobě 1 lžičky připraveného roztoku byste dal/a přednost příchuti banán nebo pomeranč/zázvor? Zvolila bych pomeranč/zázvor. Doporučil/la byste tento produkt dalším rodičům malých dětí? Ano, určitě. Myslíte, že takovýto produkt je vhodný také pro dospělé? Ano, sama bych si ho také vybrala. Chtěl/a byste se dozvědět více o produktech Enhydrol banán a Enhydrol Forte? Ano.

                   Gabriela ★★★★★

                   Enhydrol jsme použili na dovolené v Tunisu,rychlý účinek,skvělá chuť,.Dcerce banánová příchuť moc chutnala.Urcite doporučuji.U nás určitě v lekarnicce nebude chybět.

                     Eva Lechanova ★★★★☆

                     1)Přípravek jsem neznala 2)Myslím že je dostačující balení 3)Ne každé dítě má rádo banán určitě by bylo dobré mít ještě třeba jinou příchuť (vanilka,jahoda) 4)My používali při průjmu 5)Pro děti radši banán pro dospělé pomeranč, zázvor 6)Určitě je chutnější než jiné produkty na průjem za mě bych doporučila 7)Určitě je vhodný i pro dospělé 8)Ano chtěla bych vědět víc o produktu

                       Veronika ★★★★★

                       Enhydrol banán jsem před otestováním vůbec neznala. Znala jsem konkurenční rehydratační nápoje, z období když dcera zvracela. Od té doby nám nesmí chybět v lékárničce. Bohužel ty mají velmi zvláštní příchutě, které jsem do dcery nikdy nemohla dostat. Příchuť banánu dceru velmi oslovila. Prášek krásně voní i docela dobře chutná. Rozhodně bych tuto příchuť doporučila všem i dospělým. Když se nápoj vychladí, chutná přijatelně. Balení po deseti sáčcích je akorát. Rehydratační nápoj bych zvolila i u průjmu, zvracení a horečce, především však u průjmu. Rozhodně bych se chtěla dozvědět více i o Enhydrol banán i o Enhydrol Forte. Tento nápoj jsme nakonec vyzkoušeli i v praxi, protože dceru před začátkem školního roku přepadl průjem a bolení bříška. Nápoje vypila dva, první pila s velkým nadšením.

                         Veronika ★★★★★

                         Produkt jsme doma neznali, proto jsme se zapojili do testování, abychom byli zase chytřejší. Jsme doma 2 dospělí a 2 malé děti. 10 sáčků je pro nás dostačující. Větší balení bychom možná ani nestačili spotřebovat. Chuťově je roztok přijatelný, obě naše děti jej zvládli vypít. Za mě je toho pro malé děti dobrá volba a nebála bych se ho použít jak u průjmu, tak u zvracení. Banánová příchuť je podle mně lepší, než pomeranč/zázvor, ale to je spíš podle osobních preferencí a chutí. Produkt bych doporučila jak dětem, tak dospělým, k naše babička ho zkusila a byla příjemně překvapená. Jelikož děti jsou zpátky ve školách a školkách, je určitě dobré mít takového pomocníka v domácí lékárničce.

                           Kateřina ★★★★★

                           Já jsem nadmíru spokojená. Syn , stejně jako celá rodina, dostal nedávno , zřejmě střevní chripku. Byla jsem za enhydrol opravdu ráda. V malých dávkách jsem jej podávala jak jemu, tak nám s manželem. Všichni spokojeni. Nakoupili jsme do zásoby i babickam.