Maminky testují ENHYDROL kojení!

Maminky testují ENHYDROL kojení!

Počet hodnocení: 4

Testování probíhá do: 2024-06-20

Hodnocení
★★★★★
4x ★★★★★
0x ★★★★
0x ★★★
0x ★★
0x ★

Milá kojící maminko, pojďte s námi otestovat ENHYDROL kojení!

Očekáváte miminko, nebo máte doma novorozence či kojence? Ráda byste podpořila Vaši laktaci? Otestujte s námi ENHYDROL kojení.

Tento doplněk stravy je pro kojící ženy. Obsahuje extrakty z fenyklu, ječného sladu a anýzu, které působí příznivě na kojení. Dále pak vápník a vitamin D, které přispívají k udržení normálního stavu kostí.

Testování za recenzi, Váš názor nás zajímá!

Tento produkt s námi můžete zcela zdarma otestovat. Stačí správně odpovědět na kontrolní otázku a pak jen počkat, zda budete vybráni mezi testery (výběr je náhodný). Upozornění i další pokyny vám přijdou na vámi uvedený e-mail. 

Předem děkujeme za upřímné hodnocení v rámci tohoto testování.

Registrace do testování proběhne od 22. 5. 2024.

Jak ENHYDROL kojení užívat?

Doporučené denní dávkování jsou 2 sáčky denně po dobu 7 dní, v případě potřeby je možné tento postup opakovat Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici vody (150 ml).

Složení výrobku je: sacharóza (obsahuje protihrudkující látku bramborový škrob), extrakt z ječmene a ječného sladu (obsahuje lepek), přírodní aroma (jablko), uhličitan vápenatý, extrakt ze semen fenyklu (Foeniculum vulgare Mill.) 10:1, extrakt z plodů anýzu (Pimpinella anisum L.) 10:1, Lalmin® Se2000 – kvasnice obohacené selenem, cholekalciferol (vitamín D3).

Po otestování ENHYDROLU kojení nám prosím odpovězte na tyto otázky:

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi hodnotná, po otestování produktu od nás obdržíte e-mail s linkem pro Vaši recenzi. 

 1. Kolik bylo Vašemu miminku, když jste Enhydrol kojení vyzkoušela?
 2. Jak Vám vyhovovala chuť výrobku?
 3. Jak hodnotíte rozpustnost Enhydrol kojení ve vodě?
 4. Jak jednoduchá či složitá pro Vás byla příprava roztoku?
 5. Jedná se Vaše první kojení nebo již mám Vaše miminko starší sourozence?
 6. Kolik týdnů celkem jste Enhydrol kojení užívala?
 7. Pocítila jste nějaké změny pří kojení? – Jaké?
 8. Jak hodnotíte Vaši celkovou spokojenost s Enhydrol kojení na stupnici 1-10, kde 1 znamená ZCELA NESPOKOJENA x 10 znamená NAPROSTO SPOKOJENA
 9. Doporučila byste Enhydrol kojení dalším maminkám?
 10. Našla jste něco, co Vám na Enhydrol kojení nevyhovuje? – Co konkrétně?

Veronika ★★★★★

1.miminko se čerstvě narodilo 2.chuťově super 3.rozpustnost ve vodě super 4.velice jednoduchá příprava 5.2x jsem se snažila kojit u starších sourozenců, bohužel nikdy se to nepodařilo až teď 6.Zatím užívám týden 7.určitě dostatek mléka a dcera je spokojená 8.hodnotim číslo 10 9.ano už jsem již doporučila 10.zatim vyhovuje vše

   Martina ★★★★★

   Enhydrol je velmi chutný snadno rospustitelny a vážně pomáhá mám díky němu pro své miminko dostatek mléka přeju si další balíčky pro mě a mé miminko chuť kterou sem si vybrala je jablko je příjemná a uvolňující chuť

     Anna ★★★★★

     Odpovědi na otázky : 1. Byli mu dva měsíce 2.chut mi velmi vyhovovala.3.Rozpustnost byla dobrá 4.Priprava pro mě byla velmi snadná.5.Jde o moje první kojení.6.2 týdny 7.Dosll ke zlepšení množství mléka.8.10 naprosto spokojená 9.Urcite bych doporučila 10.Nenasla S tímto výrobkem jsem moc spokojená, skutečně funguje a budu ho i nadále používat.

       Lenka ★★★★★

       Miminku bylo 10dní , když jsem začala užívat Enhydrol kojení. Nápoj mi moc nechutnal ale chuť jablka byla cítit Přípravek se rozpouštěl moc dobře Přípravu jsem zvládla i jednou rukou Miminko má již 2 sourozence 14dní Cítím více nalitá prsa 9 Doporučujeme všema deseti Jediné chuť, ale to je jen můj názor a pytlík když se roztrhne je v něm malinká dírka a nejde moc sypat. Musela jsem dělat větší