Otestovali jsme Bedegel - ústní bylinný gel pro celou rodinu.

Otestovali jsme Bedegel - ústní bylinný gel pro celou rodinu.

Počet hodnocení: 10

Proběhlo: 2023-09-07 – 2023-10-31

Hodnocení
★★★★☆
7x ★★★★★
2x ★★★★
1x ★★★
0x ★★
0x ★

Toto testování je určeno pro všechny, kdo používají rovnátka. Zejména pro rodiče s dětmi, které nosí rovnátka.

BEDEGEL je ústní bylinný gel pro celou rodinu. Je určen k péči o dásně a sliznici dutiny ústní. Je vhodný v čase, kdy začínáte s rovnátky. K péči o dásně s otlaky pod snímatelnými náhradami, nebo jen při výskytu aftů.

Nabízíme možnost jej zdarma otestovat a předem děkujeme za upřímné hodnocení v rámci tohoto testování.

Registrace proběhla od 14.8. do 7.9. 2023.

Jak gel používat?

Dle potřeby, maximálně však 6× denně. Před použitím si vždy nejprve důkladně umyjte ruce. Z tuby vytlačte na ukazováček gel o velikosti hrášku a jemně jej vmasírujte na postižené místo na dásních nebo jiné místo v ústní dutině a nechte působit.

Dodržování ústní hygieny s rovnátky vyžaduje více péče a času než klasické čištění zubů, což je hlavním důvodem, proč se hygiena poměrně zanedbává.

Gel obsahuje: Extrakt květu heřmánku 5 %, extrakt kořene kozlíku lékařského 5 %, extrakt propolisu 5 %, extrakt šalvěje lékařské 1 %, vanilkové aroma.

Testování za recenzi, Váš názor nás zajímá!

Tento produkt s námi můžete zcela zdarma otestovat, stačí správně odpovědět na kontrolní otázku a pak jen počkat, zda budete vybráni mezi testery (výběr je náhodný). Upozornění i další pokyny vám přijdou na vámi uvedený e-mail. 

Milí testeři, po otestování Bedegelu odpovězte prosím na tyto otázky:

Vaše zpětná vazba je pro nás velmi hodnotná, po otestování produktu od nás obdržíte e-mail s linkem pro Vaši recenzi. 

Otázky k recenzi:

 1. Při jaké příležitosti jste Bedegel využili?
 2. Bylo pro Vás balení 25ml bylinného gelu praktické?
 3. Dozvěděli jste se z balení všechny informace, které jste potřebovali?
 4. Do jaké míry Bedegel splnil Vaše očekávání na stupnici 1-10 (1=nesplnil,10=naprosto splnil)
 5. Vyhovovala Vám chuť tohoto gelu?
 6. Jak vnímáte čistě bylinné složení?
 7. Hodilo by se Vám i větší balení na dlouhodobé podávání?
 8. Doporučili byste Bedegel svým známým?

 

Sponzorované spotřebitelské recenze:

Dagmar ★★★★★

Bedegel jsme využili jak pri prořezávání nových zubů, tak u rovnatek. Balení je tak akorát velké a informace na obale byly dostačující. Na stupnici od 1 do 10 davam 9 bodu, chuť je příjemná, dětem nevadí, bylinné složení taktéž oceňuji. Větší balení bychom my osobně pravdepodobne nevyužili, nicméně bych tento produkt určitě doporučila kazdemu, kdo by o to měl zajem.

   Otta ★★★☆☆

   Syn využíval gel po osazení nových drátů do rovnátek, při pocitu bolesti a tahu. Velikost tuby je přiměřená, snadno se uloží do aktovky, na krabičce jsou jasně uvedeny informace k použití. Chuť i vůně je příjemná, bylinková, žádná ze složek nepůsobí rušivě či nepříjemně. Fajn je, že osvěží dech. Bohužel s účinky moc spokojený nebyl. Při mírné bolesti gel dásně zklidní a zmírní bolest, avšak při úplně nových drátcích v rovnátkách a tím způsobené větší bolesti byla jeho účinnost proti bolesti nulová. Jsme rádi, že jsme se mohli testování zúčastnit, avšak nadále nevidíme důvod, aby jej syn používal, tudíž bychom ani nedoporučili známým.

     Eva ★★★★★

     Bedegel jsem využila zejména při prořezávání zoubků u mé dcery a musím říct, že nás tento malý zázrak opravdu zachránil. Oceňuji přírodní složení produktu a jeho konzistenci. Jednoduše se nanáší. Líbí se mi praktické balení, které má 25 ml a pohodlně se dá vzít všude s sebou. Gel pomohl i mně při zákroku v dutině ústní, kdy mi okamžitě zklidnil dásně, sliznici a dopomohl k rychlejšímu zahojení. Nemám mu vůbec co vytknout. Můžu ho spíš jen a jen doporučit!

       Eva ★★★★★

       Gel testovala dcera, má fixní rovnátka a často se jí tvoří afty a otlaky. Po použití gelu se četnost zmenšila, byla spokojená s chutí a s velikostí balení. Gel může jen doporučit.

         Jitka Malá ★★★★★

         Bedegel ústní gel jsme otestovali hned jak přišel, synové nosí rovnátka a občas se jim udělá v puse nějaký otlak či aft, Bedegel pomohl, zmírnil bolest a bylo možné v ústech rovnátko ponechat. Balení je praktické, dostačující. Veškeré informace o přípravku jsou na obale uvedeny, chuť v pořádku, dobře snesitelná. Velmi kladně hodnotím bylinné složení. Určitě gel doporučuji vyzkoušet, budete příjemně překvapeni.

           Lenka Duchoslavo ★★★★☆

           1) při nasazení rovnátek (otlaky), afty 2) ano 3) ano 4) 7 5) ano- zbytečně sladká 6) vhodné i při děti 7) ano 8) určitě

             Petra ★★★★★

             Bylinný ústní gel Bedegel používá dcera při podráždění dásní při nošení rovnátek a je s ním spokojená. Nepříjemné pocity a bolesti po použití gelu ustupují a chuť je jemná a příjemná. Rádi doporučíme ostatním.

               Petra ★★★★★

               Velmi účinný a příjemný gel, který využila celá rodina, náš nejmladší pro úlevu při prořezávání zoubků, skutečně bylo méně slziček a když jsem po Bedegelu sahala, usmíval se, starší dcera ho používala při rovnátkách a úlevu při aftách a mě pomohl zmírnit nepříjemné pocity po dentální hygieně, zkrátka pomocník, který už nám doma nebude nikdy chybět.

                 Petra ★★★★☆

                 Gel byl velmi dobrý, příjemná bylinková vůně,a opravdu na podrážděné řádně jsem měla do týdne klid dásně byly zahojené.vrele bych všem jen doporučila

                   Denisa ★★★★★

                   Bedegel se nám moc zalíbil, využívali jsme ho jako doplňkovou péči k rovnátkům. Větší balení by bylo určitě více určitě více praktické. Chuť je skvělá a moc oceňuji kvalitní přírodní složení.