Maminky s dětmi otestovaly sirup IMMUNOTROFINA d plný vitamínů, minerálů a originálního betaglukanu

Naši milí čtenáři, v lednu jsme řešili otázku, jak náročný pro nás všechny bývá vstup do nového roku. Že je třeba zatnout zuby a vší silou se znovu vrhnout do práce. Čas rychle ubíhá a my s únorem pomalu přivoláváme jaro. Věříme, že to nejnáročnější období je minulostí a už se nemůžeme dočkat, až se znovu nadechneme svěžího voňavého vzduchu a naše oči nasytíme nekonečnou škálou barev právě rozkvétajících rostlin.

Zatím se ale zdá, že v posledních týdnech namísto jarních radovánek mnoho lidí muselo zůstat doma a léčit nachlazení a další respirační obtíže. A to nejen dospělí, ale i děti.

Je proto důležité věnovat zvýšenou pozornost osobní hygieně a pravidelně si mýt ruce, především po návštěvě toalety, po návratu domů a před jídlem. Výrazně podpoříme náš imunitní systém vyváženým pestrým jídelníčkem, složeným převážně z kvalitních bílkovin, dostatečným množstvím zeleniny a rozumnou porcí ovoce. Zde se léta vede debata na téma – kolik ovoce a kolik zeleniny na den? Dle odborníků na výživu je doporučeno dopřát si minimálně ke každému hlavnímu jídlu porci zeleniny tak velkou, aby zaplnila přesně polovinu našeho talíře. V případě ovoce může denní porce vypadat takto: 1 banán, ½ jablka a 6 kuliček hroznového vína. Kromě stravy si dopřejme také dostatečný čas na spánek a pohyb na čerstvém vzduchu. I obyčejná procházka svižnější chůzí dělá zázraky.

Jak ale na děti, které často nemají zeleninu a ovoce příliš v oblibě. Těm můžeme pomoci doplňkem stravy formou pastilky rozpustné v ústech nebo sirupem.

Náš tip: IMMUNOTROFINA d

V rámci ledna-února 2023 proběhlo na sirup IMMUNOTROFINA d testování, kterého se účastnilo 25 testerek (maminek). Samozřejmě, že cílem byly právě děti, u kterých se tento sirup testoval.

První věc, na kterou se maminky zaměřily, byla samotná příchuť sirupu. Ve 100 % případů se shodují na tom, že karamelová příchuť je jednoznačně top a dětem chutná. Vítají také snadné dávkování pomocí plastové lžičky. Nejvíce nás ale těší, že i děti, které z jednoho měsíce bývaly ve škole a ve školce třeba jen týden, mají po užívání sirupu školní docházku bez absencí.

Výsledky testování dopadly na výbornou! Odpovědi jsme dostaly od 17 maminek, 65 % z nich dalo tomuto sirupu nejvyšší možné hodnocení – 5 hvězd.

Přečtěte se jednotlivá hodnocení na Maminky s dětmi otestovly sirup IMMUNOTROFINA d