Maminky a děti

 

IMMUNOTROFINA® d – 30 tablet

doplněk stravy

Objednat

Doplněk stravy s originálním betaglukanem BETARIGHT® ve formě tablet rozpustných v ústech obsahující 7 složek včetně vitaminů A, C, D a zinku, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitaminy C, E a zinek pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Vitaminy B5 a C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Betaglukan BETARIGHT® je výtažek z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae). Tento typ betaglukanu byl vybrán, protože evropské populaci je nejblíže. V Evropě se kvasnice používají při výrobě chleba a piva již stovky let.

IMMUNOTROFINA d je vhodná pro dospělé a děti od 3 let, které upřednostňují tablety.

 


IMMUNOTROFINA® d 200 ml

doplněk stravy

Objednat

Doplněk stravy s originálním betaglukanem Wellmune WGP® ve formě sirupu obsahující 7 složek včetně vitaminů B6, B12 a vitaminu D, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitaminy B5, B6, B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Betaglukan Wellmune WGP® je výtažek z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae). Tento typ betaglukanu byl vybrán, protože evropské populaci je nejblíže. V Evropě se kvasnice používají při výrobě chleba a piva již stovky let

IMMUNOTROFINA d je vhodná pro děti bez omezení věku zvláště při nástupu dětí do školek a škol – období zvýšené psychické a fyzické zátěže, v období zvýšeného výskytu infekcí nebo při nedostatku vitaminů a minerálů, které jsou v doplňku stravy obsažené.


RADEPUR® baby – 150 ml

doplněk stravy

Objednat

Je doplněk stravy ve formě sirupu s bylinnými výtažky pro podporu uvolnění, relaxace, usnadnění usínání a podporu zdravého spánku. Obsahuje extrakty z meduňky, heřmánku, majoránky, mateřídoušky a vitamin C. 

Vhodný pro děti od ukončeného 6. měsíce věku a dospělé. Pro dosažení maximální účinnosti podávejte 1-2 měsíce.

 


GASTROTUSS® Baby

zdravotnický prostředek

Objednat

Gastrotuss baby sirup proti refluxu pro děti je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroezofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu u kojenců a dětí. Zmírňuje symptomy onemocnění jako jsou: kyselá nebo zásaditá regurgitace, zvracení, pálení žáhy, pocit cizího tělesa v krku, zánět nosohltanu, říhání, pocit napětí v břiše, kašel a další onemocnění způsobená gastroezofageálním refluxem. Napomáhá hojení narušené sliznice hltanu a jícnu. 

Jedná se o antirefluxní sirup s mechanickým působením, bez celkových účinků na organismus. Obsahuje alginát hořčíku, látka rostlinného původu, která se získává z mořských řas. V kyselém prostředí žaludku vytvoří alginát gelovou bariéru na povrchu žaludečního jezírka, nijak však nenarušuje důležité děje probíhající v organismu. 

Sirup je vhodný už pro děti od kojeneckého věku.

Gastrotuss baby je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroesofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu u kojenců a dětí. Návod k použití ZDE

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.


GASTROTUSS® žvýkací tablety

zdravotnický prostředek

Objednat

Gastrotuss® žvýkací tablety proti refluxu je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroezofageálního refluxu. Zmírňuje symptomy onemocnění jako jsou: kyselé nebo zásadité zvracení, pálení žáhy, pocit cizího tělesa v krku, zánět nosohltanu, říhání, pocit napětí v břiše, kašel, změna hlasu a napomáhá hojení narušené sliznice hltanu a jícnu. 

Jedná se o přípravek s mechanickým působením, bez celkových účinků na organismus. Obsahuje alginát hořečnatý rostlinného původu, který se získává z mořských řas.

Je vhodný pro dospělé, děti od 12 let věku.

Gastrotuss žvýkací tablety proti refluxu je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroesofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu. Návod k použití ZDE

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.


GASTROTUSS® sirup sáčky

zdravotnický prostředek

Objednat

Gastrotuss sirup proti refluxu je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroezofageálního refluxu. Zmírňuje symptomy onemocnění jako jsou: kyselé nebo zásadité zvracení, pálení žáhy, pocit cizího tělesa v krku, zánět nosohltanu, říhání, pocit napětí v břiše, kašel, změna hlasu a napomáhá hojení narušené sliznice hltanu a jícnu. 

Jedná se o antirefluxní sirup s mechanickým působením, bez celkových účinků na organismus. Obsahuje alginát hořečnatý rostlinného původu, který se získává z mořských řas. V kyselém prostředí žaludku vytvoří alginát gelovou bariéru na povrchu žaludečního jezírka.

Vhodný pro dospělé, děti od 12 let věku.

Gastrotuss je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroesofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu. Návod k použití ZDE

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.


ENTEROL – 10 sáčků

volně prodejný lék

Objednat

Přípravek Enterol obsahuje léčivou probiotickou kvasinku Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745, která vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol má také imunostimulační účinek na střevní sliznici. 

Přípravek Enterol sáčky je indikován k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu u dětí i dospělých, k léčbě i prevenci kolitidy a průjmů způsobených antibiotiky. Je určen k podpůrné léčbě syndromu dráždivého tračníku.  

Určen pro dospělé a děti od 3 let.

Léčivý přípravek k vnitřnímu užití s obsahem Saccharomyces boulardii CNCM I-745.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.


ENTEROL – 10 tobolek

volně prodejný lék

Objednat

Přípravek Enterol obsahuje léčivou probiotickou kvasinku Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745, která vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. 

Přípravek Enterol má také imunostimulační účinek na střevní sliznici. 

Přípravek je indikován k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu u dětí i dospělých, k léčbě i prevenci kolitidy a průjmů způsobených antibiotiky. Je určen k podpůrné léčbě syndromu dráždivého tračníku.  

Určen pro dospělé, děti i kojence. Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek.

Léčivý přípravek k vnitřnímu užití s obsahem Saccharomyces boulardii CNCM I-745.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.


Symbiosys Bifibaby

doplněk stravy

Objednat

SYMBIOSYS Bifibaby® jsou probiotické kapky pro kojence od narození. Obsahuje bakteriální kmeny Bifidobacterium breve BR03 a Bifidobacterium breve B632 doložené několika vědeckými studiemi

Svým složením přispívá k rovnováze střevní mikrobioty miminka a tím napomáhá ke snížení množství minut každodenního pláče miminek krmených kojeneckou lahví.

SYMBIOSYS Bifibaby® neobsahuje lepek, laktózu a alergeny. 

Balení obsahuje 8 ml, které při dávkování 5 kapek denně, vystačí na 30 dní.


ENHYDROL banán 10 sáčků

potravina pro zvláštní lékařské účely

Objednat

Enhydrol banán je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení pro dospělé a děti od ukončeného 1. týdne věku. Má složení odpovídající požadavkům ESPGHAN s přírodní banánovou chutí.

ENHYDROL Forte 10 sáčků

potravina pro zvláštní lékařské účely

Objednat

Enhydrol Forte je potravina pro zvláštní lékařské účely a je určen k rehydrataci organizmu pro kojence a děti od ukončeného 4. měsíce věku. Používá se pro doplnění vody a elektrolytů u stavů hrozících odvodněním organismu, jako je průjem, horečka a zvracení.

BEDEGEL ústní bylinný gel 25 ml

kosmetika

Objednat

Bedegel je ústní bylinný gel, který pomáhá zmírnit nepříjemné pocity při prořezávání mléčných zoubků u malých dětí a pro použití při podráždění v ústní dutině. Lze také používat k péči o dásně s otlaky pod snímatelnými náhradami nebo po rovnátkách. Péče je vhodná i při výskytu aftů. Vhodný pro děti i dospělé.

Gel obsahuje: extrakt květu heřmánku 5%, extrakt kořene kozlíku lékařského 5%, extrakt propolisu 5%, extrakt šalvěje lékařské 1%, vanilkové aroma.

Péče je vhodná i při výskytu aftů.


 

Saforelle Bébé 250 ml

kosmetika

Objednat

Saforelle® Bébé jemný čistící gel speciálně vyvinutý pro čištění a zklidnění jemné pokožky kojenců a dětí (např. při zarudnutí, podráždění pokožky).

Čistící gel neobsahuje mýdlový základ a je obohacený o přírodní extrakt z Arctium Lappa. Pro své zklidňující a zvláčňující vlastnosti a svou šetrnost k pokožce je ideální pro každodenní intimní hygienu, mytí pokožky těla i hlavy. Kombinace šetrné mycí báze, rostlinného extraktu a přirozeného tukového základu pomáhá chránit pokožku před vysušením.

Lze použít i jako šampón na vlasy. Hypoalergenní, neobsahuje mýdlo a barviva. Určeno pro kojence a děti. Testováno pod dohledem pediatrů a dermatologů.