Imunita

 

IMMUNOTROFINA® d – 30 tablet

doplněk stravy

Objednat

Doplněk stravy s originálním betaglukanem BETARIGHT® ve formě tablet rozpustných v ústech obsahující 7 složek včetně vitaminů A, C, D a zinku, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitaminy C, E a zinek pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem. Vitaminy B5 a C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Betaglukan BETARIGHT® je výtažek z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae). Tento typ betaglukanu byl vybrán, protože evropské populaci je nejblíže. V Evropě se kvasnice používají při výrobě chleba a piva již stovky let.

IMMUNOTROFINA d je vhodná pro dospělé a děti od 3 let, které upřednostňují tablety.

 


 

IMMUNOTROFINA® d 200 ml

doplněk stravy

Objednat

Doplněk stravy s originálním betaglukanem Wellmune WGP® ve formě sirupu obsahující 7 složek včetně vitaminů B6, B12 a vitaminu D, které přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitaminy B5, B6, B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Betaglukan Wellmune WGP® je výtažek z kvasinek (Saccharomyces cerevisiae). Tento typ betaglukanu byl vybrán, protože evropské populaci je nejblíže. V Evropě se kvasnice používají při výrobě chleba a piva již stovky let

IMMUNOTROFINA d je vhodná pro děti bez omezení věku zvláště při nástupu dětí do školek a škol – období zvýšené psychické a fyzické zátěže, v období zvýšeného výskytu infekcí nebo při nedostatku vitaminů a minerálů, které jsou v doplňku stravy obsažené.


 

BÉRES DROPS Plus 100 ml

doplněk stravy

Objednat

Béres Drops Plus je doplněk stravy ve formě kapek s obsahem minerálních látek a stopových prvků.

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému. Mangan přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Měď přispívá k normální funkci imunitního systému. Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Chróm přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.

 


 

RINOGERMINA® nosní probiotikum

zdravotnický prostředek 

Objednat

Rinogermina nosní biologická bariéra 10ml je zdravotnický prostředek s mechanickým účinkem, určený k obnově přirozené nosní biologické bariéry a snižuje povrchové napětí nosního hlenu.

Rinogermina® je indikována v léčbě a prevenci infekcí nosu, hltanu a Eustachovy trubice nebo zánětu středouší. Je možné ji využít po lokální nosní nebo systémové antibiotické léčbě s cílem podpořit obnovu normální nosohltanové saprofytické flóry.

Použít lze také ve všech případech, kdy je vhodná podpora obnovy normální nosní a nosohltanové saprofytické flóry (lokální nosní způsoby léčby, alergická rýma, astma, chronická bronchitida). Přípravek obsahuje Streptococcus salivarius 24SMBc a Streptococcus oralis 89a.

Vhodný pro dospělé i děti.

Rinogermina je zdravotnický prostředek určený k obnově přirozené biologické bariery. Číslo notifikované osoby: 0373.

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.