Dobré zažívání

 

GASTROTUSS® Baby 

zdravotnický prostředek

Objednat

Gastrotuss baby sirup proti refluxu pro děti je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroezofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu u kojenců a dětí. Zmírňuje symptomy onemocnění jako jsou: kyselá nebo zásaditá regurgitace, zvracení, pálení žáhy, pocit cizího tělesa v krku, zánět nosohltanu, říhání, pocit napětí v břiše, kašel a další onemocnění způsobená gastroezofageálním refluxem. Napomáhá hojení narušené sliznice hltanu a jícnu. 

Jedná se o antirefluxní sirup s mechanickým působením, bez celkových účinků na organismus. Obsahuje alginát hořčíku, látka rostlinného původu, která se získává z mořských řas. V kyselém prostředí žaludku vytvoří alginát gelovou bariéru na povrchu žaludečního jezírka, nijak však nenarušuje důležité děje probíhající v organismu.

Sirup je vhodný už pro děti od kojeneckého věku.

Gastrotuss baby je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroesofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu u kojenců a dětí. Návod k použití ZDE

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

 


GASTROTUSS® žvýkací tablety 

zdravotnický prostředek 

Objednat

Gastrotuss® žvýkací tablety proti refluxu je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroezofageálního refluxu. Zmírňuje symptomy onemocnění jako jsou: kyselé nebo zásadité zvracení, pálení žáhy, pocit cizího tělesa v krku, zánět nosohltanu, říhání, pocit napětí v břiše, kašel, změna hlasu a napomáhá hojení narušené sliznice hltanu a jícnu. 

Jedná se o přípravek s mechanickým působením, bez celkových účinků na organismus. Obsahuje alginát hořečnatý rostlinného původu, který se získává z mořských řas.

Je vhodný pro dospělé, děti od 12 let věku.

Gastrotuss žvýkací tablety proti refluxu je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroesofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu. Návod k použití ZDE

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.


 

GASTROTUSS® sirup sáčky 

zdravotnický prostředek 

Objednat

Gastrotuss sirup proti refluxu je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroezofageálního refluxu. Zmírňuje symptomy onemocnění jako jsou: kyselé nebo zásadité zvracení, pálení žáhy, pocit cizího tělesa v krku, zánět nosohltanu, říhání, pocit napětí v břiše, kašel, změna hlasu a napomáhá hojení narušené sliznice hltanu a jícnu. 

Jedná se o antirefluxní sirup s mechanickým působením, bez celkových účinků na organismus. Obsahuje alginát hořečnatý rostlinného původu, který se získává z mořských řas. V kyselém prostředí žaludku vytvoří alginát gelovou bariéru na povrchu žaludečního jezírka.

Vhodný pro dospělé, děti od 12 let věku.

Gastrotuss je zdravotnický prostředek určený k léčbě gastroesofageálního a/nebo laryngofaryngeálního refluxu. Návod k použití ZDE

Čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.


ENTEROL – 10 sáčků

volně prodejný lék

Objednat

Přípravek Enterol obsahuje léčivou probiotickou kvasinku Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745, která vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. Přípravek Enterol má také imunostimulační účinek na střevní sliznici. 

Přípravek Enterol sáčky je indikován k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu u dětí i dospělých, k léčbě i prevenci kolitidy a průjmů způsobených antibiotiky. Je určen k podpůrné léčbě syndromu dráždivého tračníku.  

Určen pro dospělé a děti od 3 let.

Léčivý přípravek k vnitřnímu užití s obsahem Saccharomyces boulardii CNCM I-745.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.


ENTEROL – 10 tobolek

volně prodejný lék

Objednat

Přípravek Enterol obsahuje léčivou probiotickou kvasinku Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745, která vyrovnává přirozené mikrobiální prostředí střeva. 

Přípravek Enterol má také imunostimulační účinek na střevní sliznici. 

Přípravek je indikován k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu u dětí i dospělých, k léčbě i prevenci kolitidy a průjmů způsobených antibiotiky. Je určen k podpůrné léčbě syndromu dráždivého tračníku.  

Určen pro dospělé, děti i kojence. Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek.

Léčivý přípravek k vnitřnímu užití s obsahem Saccharomyces boulardii CNCM I-745.

Před použitím pečlivě čtěte příbalovou informaci.


Symbiosys Bifibaby

doplněk stravy

Objednat

SYMBIOSYS Bifibaby® jsou probiotické kapky pro kojence od narození. Obsahuje bakteriální kmeny Bifidobacterium breve BR03 a Bifidobacterium breve B632 doložené několika vědeckými studiemi

Svým složením přispívá k rovnováze střevní mikrobioty miminka a tím napomáhá ke snížení množství minut každodenního pláče miminek krmených kojeneckou lahví.

SYMBIOSYS Bifibaby® neobsahuje lepek, laktózu a alergeny. 

Balení obsahuje 8 ml, které při dávkování 5 kapek denně, vystačí na 30 dní.


Symbiosys Alflorex – 30 tobolek

doplněk stravy

Objednat

SYMBIOSYS Alflorex® je probiotický doplněk stravy, navržený tak, aby podporoval Vaši vnitřní rovnováhu. Ne všechny kmeny bakterií jsou stejné a každý kmen je specifický, dokonce i v rámci skupiny bifidobakterií. 

SYMBIOSYS Alflorex® je jediný výrobek v Evropě, který obsahuje jedinečný kmen Bifidobacterium longum 35624®, izolovaný z trávicího traktu zdravého jedince.  

ENHYDROL banán – 10 sáčků

potravina pro zvláštní lékařské účely

Objednat

Enhydrol banán je potravina pro zvláštní lékařské účely určená k rehydrataci při průjmových onemocněních, horečce a zvracení pro dospělé a děti od ukončeného 1. týdne věku. Má složení odpovídající požadavkům ESPGHAN s přírodní banánovou chutí.

 


 

ENHYDROL Forte – 10 sáčků

potravina pro zvláštní lékařské účely

Objednat

Enhydrol Forte je potravina pro zvláštní lékařské účely a je určen k rehydrataci organizmu pro kojence a děti od ukončeného 4. měsíce věku. Používá se pro doplnění vody a elektrolytů u stavů hrozících odvodněním organismu, jako je průjem, horečka a zvracení.